تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۷-۲:۵۶ ب.ظ
کد خبر : 312571
نسخه چاپی نسخه چاپی
فرماندار رشت:

ساماندهی سایت زباله سراوان نیازمند همت جهادی است

فرماندار شهرستان رشت گفت: ساماندهی سایت زباله سراوان نیازمند همت جهادی است و باید از حالت کارتابلی خارج شویم زیرا توسط مسئولین و مردم پیگیری می‌شود.

به گزارش ۸دی به نقل از فرمانداری رشت، سیدمحمد احمدی امروز در چهارمین کارگروه پسماند که با حضور نماینده رشت در فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: ساماندهی سایت زباله سراوان نیازمند همت جهادی است و باید از حالت کارتابلی خارج شویم زیرا از موضوعات مهم استان است که توسط مسئولین و مردم پیگیری می‌شود.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه «تصفیه خانه شیرابه» و «زباله سوز» از دو موضوع مهم هستند که در جلسات گذشته تاکید و مطرح شده اما مدت زمان گذشته جهت بهره برداری تصفیه خانه اصلا جایز نیست، افزود: موضوعاتی نظیر سایت سروان را بخشی نگاه نکنیم بلکه باید از ظرفیت همه دستگاه‌ها بهره‌مند شویم.

وی با بیان اینکه باید هر چه سریع‌تر مشکل زمین تصفیه خانه مرتفع شود، گفت: زمان برای ما بسیار مهم است چون باید به مردم گزارش دهیم و اگر ساماندهی سایت زباله سروان انجام نشود، عملکرد همه زیر سوال می‌رود.

احمدی با اشاره به اهمیت طرح تفکیک از مبدا، تصریح کرد: برای تشویق افراد جهت تفکیک زباله از مبدا، طرح‌های تشویقی ارائه شود.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه