تاریخ انتشار : ۵ دی ۱۳۹۴-۲:۵۳ ب.ظ
کد خبر : 108703
نسخه چاپی نسخه چاپی
اطلاعیه انتخاباتی اداره ورزش و جوانان گیلان؛

استفاد از امکانات وفضاهای ورزشی برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع است

اداره ورزش و جوانان استان گیلان با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: هر گونه استفاده از امکانات ورزشی وانجام تبلیغات در قالب برگزاری مسابقات و همایش ها در ساختار اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان ممنوع خواهد بود .

به گزارش ۸دی، متاسفانه هرساله با شروع فضای انتخابات و آغاز تبلیغات انتخاباتی زیر پا گذاشتن قانون و عدم رعایت قواعد تبلیغاتی بین کاندیداها موج می زند. یکی از این موارد آزار دهنده استفاده از فضاهای ورزشی برای انجام فعالیت های انتخاباتی است که علاوه بر جلوگیری از اسفاده ی عمومی موجب فراهم آوردن خساراتی می شود که گاها جبران ناپذیر است.
در همین راستا اداره ورزش و جوانان استان گیلان با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: هر گونه استفاده از امکانات ورزشی وانجام تبلیغات در قالب برگزاری مسابقات و همایش ها در ساختار اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان ممنوع خواهد بود .

اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در اطلاعیه ای ضمن دعوت آحاد جامعه به حضور پرشور در انتخابات مجلس خبرگان و شوراهای اسلامی ،از ضرورت برپایی رقابت هایی سالم و در شأن مردم متدین گیلان سخن گفت و یادآورشد:به منظور تمکین از قانون باید شرایطی در برگزاری انتخابات فراهم شودتا همه ی کاندیداها در فضایی مملو از شور و شعوراز امکانات برابر استفاده کنند .
بر همین اساس از تمامی مسئولان اماکن ورزشی و حوزه جوانان اداره کل ورزش و جوانان که از امکانات دولتی در سطح استان استفاده می کنند درخواست شده است تااز فضاهای دراختیار برای هرگونه تبلیغات انتخاباتی پرهیز کنند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه