تاریخ انتشار : ۷ مهر ۱۳۹۲
کد خبر : 5230
نسخه چاپی نسخه چاپی
به مناسبت هفته دفاع مقس

نتایج مسابقات استانی کاراته +گزارش تصویری

مسابقات کاراته به مناسبت هفته دفاع مقدس و تجلیل از پیشکسوت کاراته استان گیلان در مرکز آکادمی کاراته استان گیلان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ۸دی نیوز، مسابقات کاراته گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از پیشکسوت کاراته استان گیلان استاد حسن ایزدی  در روزهای ۴ و ۵ مهرماه با حضور ۲۰ تیم و ۲۹۶ نفر شرکت کننده از شهرهای رشت ، بندر انزلی ، صومعه سرا ، فومن ، آستانه اشرفیه ، لاهیجان ، لنگرود ، رودسر، املش ، شفت ، رضوانشهرو بخشهای خمام ، خشکبیجار، سنگر، کوچصفهان ، حسن رود و تولم شهر  در مرکز آکادمی کاراته استان گیلان برگزار گردید که نتایج آن به شرح ذیل است.
۱- نتایج نهایی رده سنی خردسالان  ۶ و ۷ سال
مقام اول : تیم کاراته شهید انصاری بندر انزلی به مربیگری آقای حامد ایثاریان با کسب ۲ مدال طلا   ، ۱  نقره   
مقام دوم : تیم آکادمی کاراته رشت به مربیگری آقای داریوش صمدی با کسب ۱ مدال طلا  ، ۱ نقره    
مقام سوم : تیمهای باشگاه کیانی رشت و انقلاب فومن به مربیگری آقایان حسن کیانی و عظیم جمادی با کسب ۱ مدال طلا  و۱ مدال برنز
۲- نتایج نهایی رده سنی خردسالان  ۸ و ۹ سال
مقام اول : تیم کاراته کوچصفهان به مربیگری آقای محمد رضا شمشادی  با کسب ۲مدال طلا  و۱ مدال برنز 
مقام دوم : تیمهای تولم شهر، انقلاب فومن و باشگاه کیانی رشت  به مربیگری آقایان بهمن همتی ، عظیم جمادی و حسن کیانی با کسب ۱ مدال طلا، ۱نقره و۱ مدال برنز
مقام سوم : تیم کاراته شهید انصاری بندر انزلی به مربیگری آقای حامد ایثاریان با کسب ۱ مدال طلا،۱نقره  
۳- نتایج نهایی رده سنی نونهالان ۱۰ و ۱۱ سال
مقام اول : تیم کاراته شهید انصاری بندر انزلی به مربیگری آقای حامد ایثاریان با کسب ۲ مدال طلا
مقام دوم : تیم کاراته شهید کشاورز لنگرود به مربیگری آقای مهدی کشاورز با کسب ۱ مدال طلا،۱نقره و۳ مدال برنز
مقام سوم : تیم کاراته کوچصفهان به مربیگری آقای محمد رضا شمشادی  با کسب ۱ مدال طلا و۲ مدال برنز
۴- نتایج نهایی رده سنی نوجوانان ۱۲ و ۱۳ سال
مقام اول : تیمهای انقلاب فومن و باشگاه گلساران رشت به مربیگری آقایان عظیم جمادی و اشکان مژدهی  با کسب ۲ مدال طلا و۱ مدال برنز
مقام دوم : تیم باشگاه قاسمی آستانه اشرفیه به مربیگری آقای علیرضا قاسمی با کسب ۱ مدال طلا، ۱نقره و۱ مدال برنز
مقام سوم : تیم شهرستان رودسر به مربیگری آقای عبدالرضا خور با کسب ۱ مدال طلا و۳ مدال برنز
۵- نتایج نهایی رده سنی نوجوانان ۱۴و ۱۵ سال
مقام اول : تیمهای تیم آکادمی کاراته رشت  و باشگاه قاسمی آستانه اشرفیه به مربیگری آقایان داریوش صمدی و علیرضا قاسمی با کسب ۲ مدال طلا
مقام دوم : تیم کاراته تولم شهر صومعه سرا به مربیگری آقای ابراهیم سعیدی با کسب  ۱مدال طلا،۱نقره و۱ مدال برنز
مقام سوم : تیم باشگاه کیانی رشت  به مربیگری آقای حسن کیانی  با کسب ۱ مدال طلا، ۱ نقره   
۶- نتایج نهایی رده سنی جوانان ۱۶ و ۱۷ سال
مقام اول : تیم آکادمی کاراته رشت به مربیگری آقای داریوش صمدی با کسب ۳ مدال طلا و۱ مدال برنز
مقام دوم : تیم کاراته چپرپرد حسن رود به مربیگری آقای داود فلاح  با کسب ۱ مدال طلا، ۱ نقره و۲ مدال برنز
مقام سوم : تیمهای باشگاه قاسمی آستانه اشرفیه  و شفت به مربیگری آقایان علیرضا قاسمی و محمدرضا مقصودی با کسب ۱ مدال طلا و۱نقره
در مجموع و در نتایج کلی رقابتها 
مقام اول : تیم آکادمی کاراته رشت به مربیگری آقای داریوش صمدی با کسب ۷ مدال طلا، ۳ نقره و۴ مدال برنز
مقام دوم : تیم کاراته شهید انصاری بندر انزلی به مربیگری آقای حامد ایثاریان با کسب ۵ مدال طلا، ۲ نقره و۳ مدال برنز
مقام سوم : باشگاه قاسمی آستانه اشرفیه به مربیگری آقای علیرضا قاسمی با کسب ۴ مدال طلا، ۵ نقره و۱ مدال برنز را احراز نمودند

 

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه