تاریخ انتشار : ۸ تیر ۱۳۹۳-۱۱:۰۹ ق.ظ
کد خبر : 38707
نسخه چاپی نسخه چاپی
علی رغم درخواست مسئولین؛

برگزاری اردوهای مختلط به ییلاقات ماسال ادامه دارد!

علی رغم درخواست امام جمعه ماسال مبنی بر عدم مجوز به گروههای مختلط مجرد دختر و پسر، در طی دو هفته اخیر گروههای مختلط دیگری تحت عنوان تورهای گردشگری با مجوز میراث فرهنگی و گردشگری به ییلاقات ماسال آمدند.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از ماسال نیوز، بیست و سوم خرداد ماه  سال جاری، حجت الاسلام و المسملین سید هادی موسوی، امام جمعه ماسال در خطبه های نماز جمعه از مسئولان فرهنگی شهرستان خواست ضمن سر و سامان دادن به وضعیت فرهنگی ییلاق، اجازه ندهند گروههای مختلط دختر و پسر در قالب تورهای گردشگری به مناطق توریستی شهرستان بیایند. 

اما دو هفته از این درخواست امام جمعه محترم نگذشته بود که تورهای مختلط گردشگری از دیگر استان ها به ییلاقات شهرستان آمدند.

 در یکی از این موارد، هفته گذشته یک تور گردشگری از استان اصفهان با تعداد زیادی دختر و پسر نا محرم به ییلاق ماسال سفر کردند که بررسی های بعمل آمده نشان داد این تور با مجوز سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به شهرستان آمده است.
همچنین پنجشنبه هفته گذشته نیز یک تور گردشگری دیگر با مجوز میراث فرهنگی و گردشگری از استان تهران در حالی به ییلاقات ماسال سفر کردند که علاوه بر تعدادی خانواده، مسافران دختر و پسر مجرد نیز به همراه داشت.
شایان ذکر است که رضا علیزاده، مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری گیلان در سفر اخیر استاندار گیلان به ماسال و در جلسه شورای اداری شهرستان گفته بود: در بحث گردشگری ما باید سعی کنیم ضمن رعایت شئونات اسلامی برای جذب تعداد گردشگران به شهرستان، انعطاف بیشتری داشته باشیم.
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه