تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳-۱۲:۴۹ ب.ظ
کد خبر : 34242
نسخه چاپی نسخه چاپی
تلاش رسانه های دولتی برای خروج هاشمی از انزوا

فرمانداران و مسئولان استانها را تغییر دهید تا آقای هاشمی بدون دلواپسی سفر و سخنرانی کند!

روزنامه شرق که از روزنامه های نزدیک به هاشمی محسوب می شود با انتشار گزارشی به برکناری فرماندار بندر لنگه اشاره کرد و غیر مستقیم از دولت خواست تا فرماندار کاشان نیز تغییر کند.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از رجا، نزدیک به یک سال از انتخابات ریاست جمهوری یازدهم می گذرد، مردمی که سال گذشته با شور و اشتیاق پای صندوق های رای حاضر شدند و با انتخاب دکتر حسن روحانی خواستار بهبود وضع اقتصادی خود شدند، این روزها تحول خاصی در زمینه معیشتی خود مشاهده نمی کنند اما در مقابل به اندازه کافی حاشیه سازی های دولتی ها و دامن زدن بر مسایلی که جزو مطالبات اصلی مردم نیست ادامه دارد.

به گزارش رجانیوز، در حالی که طی ماه های گذشته برخی سفرها و تحرکات هاشمی رفسنجانی برای خروج از انزوای سیاسی- اجتماعی سالهای گذشته اش با حواشی مختلفی همراه بوده است، رسانه های نزدیک به دولت از سفر احتمالی وی به اصفهان و کاشان در خردادماه خبر داده اند، سفری که به نوشته همان رسانه ها به علت آنکه پیش بینی می شود با حواشی مختلفی همراه باشد، ممکن است لغو شود.

در این باره روزنامه شرق که از روزنامه های نزدیک به هاشمی محسوب می شود با انتشار گزارشی ضمن بازخوانی حواشی سفر نوروزی هاشمی به کیش و لغو  یکی از سخنرانی های عمومی وی به علت اعتراضات مردمی، به برکناری فرماندار بندر لنگه اشاره کرد و غیر مستقیم از دولت خواست تا فرماندار کاشان نیز تغییر کند تا هاشمی بدون هیچ دلواپسی خاصی بتواند به این شهر سفر کند!
 
همچنین اشاره این روزنامه به مسئولان استانداری اصفهان و متهم کردن آنها به «انفعال» برای خوب فراهم نکردن مقدمات سفر هاشمی به این شهر طی هفته های آتی نیز جالب توجه است، بگونه ای که ظاهرا قرار است تمام کاسه کوزه های مربوط به اعتراض های مردمی نسبت به سفر هاشمی به شهرها و استان های مختلف کشور بر سر مسئولان استانداری و فرمانداری ها شکسته شود و در این میان هر کسی هم که کوچکترین تعلل و غفلتی در سرکوب اعتراض های مردم داشته باشد، باید بلافاصله با «داس اعتدال» مواجه شده و برکنار شود.
 
این مساله زمانی بیشتر خود را نشان می دهد که طی روزهای گذشته نیز برکناری فرماندار بروجرد به علت لغو سخنرانی حسن خمینی بر سر زبان اصلاح طلبان و تندورهای حامی دولت افتاده است و آنها بدون توجه به اعتراض های مردمی در این شهر نسبت به حضور برخی چهره های خاص، تمام راه حل را در پاک کردن صورت مساله و برکناری مسئولان استانی جستجو می کنند.
 
به نظر می رسد با توجه به وضعیت موجود و ادامه اعتراض های مردمی نسبت به حضور فعالان فتنه ۸۸ در شهرهای مختلف کشور و از آنجایی که منطق حامیان دولت در این باره مبنی بر ندیدن اصل ماجرا و متهم کردن مسئولان استانی و برکناری آنها استوار شده است، تنها راه موجود برکناری گسترده فرمانداران، استانداران و مسئولان شهرهای مختلف است تا از این به بعد این طور به آقای هاشمی و دیگر همفکرانشان القا شود که می توانند به راحتی به میان مردم رفته و سخنرانی کنند!
کلمات کلیدی : ، ، ،

۵ ديدگاه

 1. علی گفت:

  هاشمی تاریخ این انقلاب است

 2. سید سجاد گفت:

  خدا هاشمی را عاقبت بخیر کند.

 3. پویا گفت:

  خدا هاشمی رو حفظش کنه

 4. روشنفکر گفت:

  طبق فرمایش امام آقای هاشمی از ذخایر نظام و انقلاب هستند

 5. هاشم گفت:

  هاشمی مرد بزرگ و شریفی است. درود بر این مرد بزرگ. مرگ بر مخالفین و بد خواهانش. اونایی که میگن هاشمی منفوره فراموش نکنن که پشتوانه رای روحانی ، جناب آقای هاشمی بود

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه