بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۳-۱۱:۲۶ ق.ظ
کد خبر : 37481
نسخه چاپی نسخه چاپی
بائوج لاهوتی:

قشر کم‌درآمد در اولویت مسکن اجتماعی دولت است

مسکن اجتماعی نوعی حمایت از صندوق‌های حمایتی برای مسکن افراد کم درآمد و مختص کسانی است که با پایین‌ترین آورده قصد خانه‌دار شدن دارند.

به گزارش ۸دی نیوز، مهرداد بائوج لاهوتی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت عصر دیروز گفت: طبیعی است که هر دولتی سیاست های هاص خود را در خصوص مسکن دارد و می تواند راهکار و استراتژی خود را در این خصوص پیش ببرد اما بحث زمان نیز نباید سبک شمرده شود.

نماینده مردم لنگرود درمجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: وزارت راه و شهرسازی دولت آقای روحانی قصد دارد پروژه مسکن اجتماعی را اجرا کند که مجلس مخالفتی در این خصوص ندارد اما بحث زمان در حال حاضر از هر چیز برای ما مهم تر است.
 
بائوج لاهوتی تصریح کرد: به طور متوسط در کشور هر سال حدود یک میلیون تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد مسکونی نیاز داریم که باید به این تعداد واحد در سال برسیم.
وی با تاکید بر لزوم حل مشکل مسکن افراد کم درآمد جامعه گفت: مسکن اجتماعی نوعی حمایت از صندوق‌های حمایتی برای مسکن افراد کم درآمد و مختص کسانی است که با پایین‌ترین آورده قصد خانه‌دار شدن دارند
 
بائوج لاهوتی با اشاره به گزارش هایوزارت راه به کمیسیون عمران در خصوص مسکن اجتماعی گفت: بر اساس گزارشات وزیر راه و شهرسازی و مشاورنشان به کمیسیون عمران ۴۰ درصد  طرح مسکن انجام شده است اما به طور کلی طرح چندان مسئله جدیدی در خود در قیاس با برنامه های فعلی حوزه مسکن نداشت.
 
عضو کمیسیون عمران مجلس نهم هم چنین تصریح کرد: طرح مسکن اجتماعی بحث سکونت گاه‌های غیر رسمی در حاشیه شهرها و بافت‌های فرسوده در اولویت قرار دارد .
کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه