تاریخ انتشار : ۳ مهر ۱۳۹۷-۳:۳۰ ب.ظ
کد خبر : 330283
نسخه چاپی نسخه چاپی
عضو شورای شهر رشت در گفتگو با 8دی:

ایجاد تنش در جلسه شورای شهر رشت صرفا کاری است/ کار در شورا باید بر اساس همفکری و مشورت باشد

عضو شورای شهر رشت با اشاره به حواشی جلسه علنی شورا، گفت: این تنش ها تنش های کاری است که باعث شد کدورت و ناراحتی پیش بیاید.

فاطمه شیرزاد در گفت و گو با خبرنگار ۸دی در ابتدا با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و محکوم کردن حمله تروریستی در اهواز در واکنش به ایجاد تنش در پنجاه و پنجمین جلسه علنی شورای شهر رشت، اظهار کرد: در اواخر وقت جلسه شورا بودیم و تقریبا باید انتهای جلسه توسط نایب رییس شورا اعلام می شد که آقای علیپور منشی جلسه فرصتی گرفتند که در خصوص بحث شهردار صحبت کنند

وی افزود: قبل از ایشان یک تعداد از همکارانشان در خصوص پروسه انتخاب شهردار و بررسی صلاحیت احراز انتخاب شهردار صحبت کردند، تصریح کرد: آقای علیپور هم یک سری مطالب را مطرح کرد و قبل از وی هم اقای ذاکری دیگر عضو شورا صحبت کردند.

عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه نباید این تنش ها در شورای اسلامی شهر اتفاق بیفتد و قابل قبول نیست، اضافه کرد: باید احترام همدیگر را داشته باشیم.

شیرزاد با اشاره به اینکه به نظرات همدیگر احترام بگذاریم، اظهار کرد: کار در شورای اسلامی شهر بر اساس همفکری و مشورت باید انجام شود.

وی با بیان اینکه این موارد در حوزه های بالاتر نیز گاهی رقم می خورد، گفت: این تنش ها تنش های کاری است که باعث شد کدورت و ناراحتی پیش بیاید اما جای نگرانی نیست.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه