بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ۱۳۹۳-۱:۰۰ ب.ظ
کد خبر : 29328
نسخه چاپی نسخه چاپی
دولتی در گفتگو با 8دی نیوز:

عدم اتکا به منابع غنی اسلامی، یکی از آسیب های بزرگ فرهنگی گیلان است

مسئول سازمان بسیج هنرمندان گیلان: ما نیاز به تشکیل اتاق فکرها و کارگروه هایی داریم که از متخصصان دلسوز انقلابی و جوانان تشکیل شود تا از منابع انقلابی، راهکارها را استخراج و احیا کنند تا جامعه از آسیب ها واکسینه شود.

کیومرث دولتی در گفت وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی ۸دی نیوز با اشاره به نام گذاری سال ۹۳ به سال اقتصاد،فرهنگ و عزم ملی و مدیریت جهادی، اظهار کرد:آسیب های فرهنگ ی زیادی جامعه ما در برگرفته است.

وی با بیان اینکه یکی دلایل به وجود آمدن این آسیب ها سالها تهاجم فرهنگی است که دشمنان علیه ایران به کار گرفته اند،گفت: تداوم این امر در طی سالها آسیب های جدی بر فرهنگ جامعه ایجاد کرده است.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان گیلان،عدم برنامه ریزی و ضعیف بودن همت مسئولان در جهت اشاعه فرهنگ انقلابی اسلامی را مورد تاکید قرارداد و افزود:لزوم از بین بردن این آسیب ها عزم ملی و مدیریت جهادی است.

وی عبور از گردنه های پر پیچ و خم اقتصادی را نیازمند تدوین برنامه های استراتژیک و راهبردی توسط مدیران اهل فن دانست و گفت: لازم است کسانی در حوزه فرهنگ تصمیم گیری کنند که خودشان دستی بر آتش دارند.

دولتی به کار گیری متخصصان حوزه دین و فرهنگ در امور برنامه ریزی را مورد تاکید قرارداد و اظهار کرد: ما نیاز به تشکیل اتاق فکرها و کارگروه هایی داریم که از متخصصان دلسوز انقلابی و جوانان تشکیل شود تا از منابع انقلابی راهکارها را استخراج و احیا کنندتا جامعه از آسیب ها واکسینه شود.

وی با بیان اینکه یکی از آسیب های بزرگ فرهنگی استان گیلان عدم اتکا به منابع غنی اسلامی و دینی است، گفت:پیروی  از الگوهای غربی یکی از بزرگترین آسیب های فرهنگی در استان است.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان گیلان، با اتکا به منابغ غنی اسلامی، مطمئنا علاوه بر حل مشکلات این حوزه میتوان الگوهای متناسب و متنوعی را به تشنگان این حوزه در سراسر جهان ارائه دهیم ،اظهار کرد: تنها راه لبیک به به نامی  که رهبر معظم انقلاب برای سال جدید برگزیدند اتکا به ارزشهای اسلامی و ایرانی است.

وی عدم توجه و رسیدگی به مسائل و موضوعات فرهنگی استان  را موجب ایجاد ناهنجاری و آسیب‌های اجتماعی فراوان در سطح جامعه دانست و بیان کرد: مسائل  اجتماعی و فرهنگی هر جامعه ای باید ریشه ای حل شود.

کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه