تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۲-۸:۵۸ ق.ظ
کد خبر : 23552
نسخه چاپی نسخه چاپی
کوچکی نژاد تأکید کرد:

اصولگرایان عملکرد استاندار گیلان را رصد می‌کنند‌/ نیروهای ارزشی باید برخورد نقادانه داشته باشند

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه نیروهای اصولگرا و مذهبی باید به دولت برای انجام برنامه‌ها کمک کنند، گفت: اصولگرایان عملکرد استاندار گیلان را رصد می‌کنند.

به گزارش ۸دی نیوز، جبار کوچکی‌نژاد در گفتگو با تسنیم با اشاره به اینکه، ۱۸ هزار واحد مسکن مهر در رشت و ۱۰ هزار واحد در دیگر شهرستان‌های گیلان در حال ساخت است، اظهار کرد: بیشتر واحدهای مسکن مهر که توسط سپاه، کمیته امداد و برخی تعاونی‌ها ساخته شده، به اتمام رسیده است.

وی افزود: برخی از واحدهایی که به صورت قراردادهای سه‌جانبه درحال ساخت هستند، اکنون تنها با ۲۰ درصدپیشرفت فیزیکی مواجه هستند که بسیار نامناسب است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه وضعیت واحدهای مسکن مهر در گیلان دارای شرایط بحرانی است، تاکید کرد: حتی برای مسیر ورود و خروج مسکن مهر رشت تصمیم صحیحی گرفته نشده است.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه نیروهای اصولگرا و مذهبی باید به دولت برای انجام برنامه‌ها کمک کنند، تصریح کرد: نیروهای ارزشی باید برخورد نقادانه با دولت داشته باشند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه نیروهای اصولگرا و ارزشی گیلان در همه عرصه‌ها حضور فعال دارند، خاطرنشان کرد: اصولگرایان عملکرد استاندار گیلان را رصد می‌کنند.

‌نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت باید در عملکرد خود به نگاه مقام معظم رهبری توجه بیشتری داشته باشد، اظهار کرد: دولت در انجام وظایف خود باید از افراد اندیشمند و توانمند استفاده کند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه