تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶-۸:۱۷ ب.ظ
کد خبر : 203097
نسخه چاپی نسخه چاپی

تعرفه های ریاست جمهوری در برخی شعب ماسال تمام شد / علت عدم اختصاص سریع و کافی تعرفه چیست؟

تعرفه های رای در انتخابات ریاست جمهوری در برخی شعب شهرستان ماسال و به طور عمده در شعب روستایی به اتمام رسیده و روال درخواست و تخصیص تعرفه به طرز عجیبی به کندی انجام می شود.

به گزارش ۸دی به نقل از  ماسال نیوز؛ در حالی که هنوز تا پایان رای گیری زمان باقی مانده است، تعرفه های رای برای انتخابات ریاست جمهوری در برخی شعب شهرستان ماسال و عمدتا روستاها به اتمام رسیده و روال درخواست و ارسال تعرفه جدید به کندی انجام می شود.

یکی از شاهدان عینی این ماجرا به خبرنگار ماسال نیوز گفت: تعرفه های رای ریاست جمهوری در شعبه ما تمام شد اما زمان زیادی به طول انجامید تا درخواست تعرفه شود و بعد هم با گذشت زمان بسیار دیگری، وقتی تعرفه ها جدید از سوی بخشداری آمد دیدیم که تعداد بسیار اندکی است. به نحوی که این میزان به سرعت مجددا تمام شد و الان باز هم درخواست تعرفه کرده ایم.
وی افزود: افراد بسیاری به این دلیل تنها در انتخابات شورای شهر شرکت کرده و بدون رای در انتخابات ریاست جمهوری صندوق را ترک کردند.

حال سوال اساسی این است که چگونه در حالی که دبیر ستاد انتخابات کشور از چاپ ۲۰۰ میلیون برگه رای خبر می دهد، تعرفه رای تنها برای انتخابات ریاست جمهوری به اتمام می رسد؟ آیا تعداد تعرفه های ریاست جمهوری از شوراها کمتر است؟

به نظر می رسد اتفاقات عجیبی در انتخابات شهرستان ماسال در حال وقوع است. تا کنون خبری از واکنش احتمالی شورای نگهبان شهرستان نسبت به این اتفاق عجیب مخابره نشده است.
اخبار مشابهی از برخی استان ها و شهرستان های دیگر در حال مخابره است …

تنها برخی از شعبی که تاکنون خبر اتمام تعرفه ها ی ریاست جمهوری از آنها مخابره شده: مدرسه ابومسلم – کتابخانه عمومی – روستای چاله سرا – روستای وزمتر – دبیرستان دارالزهرا  و ….

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه