بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۲-۱۰:۲۰ ق.ظ
کد خبر : 17322
نسخه چاپی نسخه چاپی
در واکنش به گلایه رئیس شورا

عاشوری پیگیری کردن روند ساخت و ساز امامزاده ابراهیم(ع) شفت را معجزه دانست

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی گفت: اینگونه اظهار نظر ها به علت آشنایی نداشتن با قانون است، بنده نماینده مردم هستم ولی قادر به معجزه که نیستم.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از صبح شفت، رئیس شورای اسلامی شهرک امامزاده ابراهیم (ع) در از روند کند ساخت و ساز در امامزاده ابراهیم گلایه کرده و علت این کم کاری را پی گیری نشدن این وضعیت از طرف نماینده مردم  شهرستان شفت در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد به تبع این صحبت ها ناصر عاشوری واکنش نشان داد و با رد این گفته ها افزود: اینگونه اظهار نظر ها به علت آشنایی نداشتن با قانون است، بنده نماینده مردم  هستم ولی قادر به معجزه که نیستم.

ناصر عاشوری ادامه داد : من خودم در امامزاده ابراهیم حضور پیدا کردم به همراه مسئولین شهرستان هلال احمر و فرماندار محترم و همچنین استاندار محترم چند بار برای بازدید به امامزاده ابراهیم رفته ایم و بعد از آن بیشتر از ده سفر در آن جا رفتم و با مردم صحبت داشتم و از نزدیک مشکلاتشان را رصد می کردم.

نماینده شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی افزود: امکاناتی از قبیل چادر و مواد غذایی به مردم حادثه دیده تعلق گرفت و به تعدادی از افراد کمکهای بلاعوض شد و بعد هم جلساتی که در استانداری و فرمانداری داشتیم و با حضور مسئولین و نظام مهندسی و بنیاد مسکن جهت تسهیل در صدور پروانه اقدام کردیم. تعدادی پروانه ساخت صادر شده و تعدادی هم نیاز به تکمیل مدارک دارد و قرار است بنیاد بجای اینکه به هر فرد یک واحد اختصاص بدهد چهار واحد اختصاص دهد.
عاشوری اضافه کرد بعد از آن حادثه امکاناتی چون آتش نشانی و بیل مکانیکی در امامزاده ابراهیم مشغول خدمت رسانی شدند و برای افراد حادثه دیده  وام مسکن پانزده میلیون تومانی در نظر گرفته شده است و همچنین دو میلیارد تومان برای تعمیرات زیرساختها تصویب شده است.
نماینده شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ما میخواهیم در آنجا پاسگاه و پایگاه بسیج و خانه ی بهداشت بسازیم و ورودی شهر را آسفالت کنیم و…اینها اقدامات بدون چشم داشت ما برای مردم بوده است و مهم ترین کار ما این بود که از دولت بخاطر آتش سوزی مصوبه گرفته ایم.
وی در پاسخ به خبرنگار ما که پرسیده بود چرا از سه میلیون تومان کمکی که در شبکه ی باران زیر نویس شده بود فقط یک ملیون تومان به دست مردم رسیده گفت: این کمک ها ادامه دارد و در آینده به دست مردم میرسد.
ناصر عاشوری در پایان خطاب به مردم و شورای اسلامی شهرک امامزاده ابراهیم اعلام کرد :ما تا به امروز هر خدمت رسانی که کردیم وظیفه ی ما بوده است و در آینده هم به خدمات خود ادامه میدهیم و توصیه ی ما به حادثه دیدگان این است که ملک های خود را پس از بازسازی بیمه کنند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه