تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۲-۱:۳۹ ب.ظ
کد خبر : 11753
نسخه چاپی نسخه چاپی
فرماندار لنگرود در گفتگو با 8دی نیوز:

من این خبر را “صد در صد تکذیب” ، “تکذیب اندر تکذیب” می کنم!

در هفته جاری شاهد انتشار خبری مبنی بر ممنوع الورود شدن خبرنگار یکی از سایتهای لنگرود بخاطر انتشار برخی از اخبار بودیم. خبرنگار ۸دی نیوز در گفتگویی با کمال محمد بیگی شرح ماجرا را جویا شد.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی ۸دی نیوز در هفته جاری شاهد انتشار خبری مبنی بر ممنوع الورود شدن خبرنگار یکی از سایتهای لنگرود بخاطر انتشار برخی از اخبار بودیم.

beygiخبرنگار ۸دی نیوز در گفتگویی با کمال محمد بیگی شرح ماجرا را جویا شد.

بیگی در مورد ارتباطش با خبرنگاران گفت: من باهمه خبرنگاران ارتباط بسیار خوبی دارم  و با خبرنگاران رسمی تحت نظر ارشاد هیچ مشکلی ندارم. لذا به روابط عمومی گفتم خبرنگاران روزنامه و یا سایت هایی که زیر نظر ارشاد هستند برای ورودشان مشکلی پیش نیاید.

وی ضمن متهم نمودن خبرنگار مذکور به تشویش اذهان عمومی بیان داشت: ورود همه خبرنگاران به فرمانداری آزاد است و از زمان ورود به فرمانداری از معدود فرماندارانی هستم که دوست دارم در همه جلسات خبرنگاران حضور داشته باشند.

وی در مورد ممانعت از ورود خبرنگاران به فرمانداری بیان داشت : من این خبر را “صد در صد تکذیب”، “تکذیب  اندر تکذیب” می کنم.

وی در پاسخ به این مساله که اکثر سایتهای خبری محلی دارای مجوز رسمی نبوده و تنها تایید ثبت از ارشاد دارند گفت: هیچ فرقی نمی کند ، آن خبرنگار هم در جلسات قبلی ما بود ، ما میخواهیم به او بگوییم که این کارها خوب نیست و این نوع خبرها باعث ناراحتی مسئولین و مردم لنگرود می شود. به هرحال ما به هیچ وجه کسی را ممنوع الورود نکردیم و با خبرنگاران ارتباطمان بسیار حسنه است.

 

يک ديدگاه

  1. گمنام گفت:

    بسم رب الحسین
    آقا فرماندار این میز به کسی وفا نکرده و در آینده هم نخواهد کرد؛شما اصلا خبر کامل اون خبرنگار رو در سایتش خوندین؟یه خرده هم اجازه بدین دیگران از شما تعریف و تمجید نکنند

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه