تاریخ انتشار : ۴ مرداد ۱۳۹۳-۱۱:۲۴ ق.ظ
کد خبر : 42145
نسخه چاپی نسخه چاپی
سرپرست اداره کتابخانه های عمومی گیلان

۲۰میلیارد ریال اعتبار برای اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان مصوب شد

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان از مصوب شدن اعتباری بالغ بر ۲۰میلیارد ریال برای احداث، تعمیر و تجهیز کتابخانه های عمومی استان در سال جاری خبر داد.

به گزارش ۸دی نیوز، هادی بادروح در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان اعتبار از محل تملک دارایی های استانی مصوب شده است.

وی، با بیان این مطلب که اعتبارات تملک استانی در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، اظهار کرد: اعتبارات سال جاری کتابخانه های عمومی استان در حالی افزایش یافته که بودجه استان با کاهش۳۵درصدی اعتبار تملک مواجه بوده است.

وی تصریح کرد: برای بخش احداث از مبلغ یادشده، چهار میلیارد و ۶۸۵میلیون ریال، تعمیر دو میلیارد و ۱۰۰میلیون ریال و برای تجهیز کتابخانه های عمومی مبلغ دو میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال مصوب شده است.

بادروح ، همچنین اعتبار مصوب شده برای تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی استان گیلان را بالغ بر۱۰میلیارد ریال و برای تکمیل کتابخانه عمومی رستم آباد شهرستان رودبار ۶۰۰ میلیون ریال عنوان کرد.

وی، تعداد کتابخانه های عمومی در حال احداث استان را ۱۰باب و در شهرستانهای لنگرود، لاهیجان، بندرانزلی، فومن، رودسر، تالش و صومعه سرا عنوان کرد؛ که عملیات احداث این پروژه ها نسبت به سال گذشته از پیشرفت ۱۵درصدی برخوردار بوده است.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان ضمن قدردانی از استاندار و دیگر مسوولان استانی همیار بیان کرد: به یقین توجه مسوولان استانی، نسبت به اهمیت و جایگاه کتابخانه های عمومی راهگشای مشکلات کتابخانه های عمومی خواهد بود.

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه