بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۳-۱:۲۱ ب.ظ
کد خبر : 40756
نسخه چاپی نسخه چاپی
تاکید بر استفاده از افراد سفید

برنامه‌ریزی های جریان انحرافی برای انتخابات مجلس

جریان انحرافی که مدتی است به صورت خاموش در حال فعالیت است اقدامات تازه ای را به منظور ورود به انتخابت مجلس کرده آغاز کرده است. برخی از اطرافیان محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان هست اصلی این فعالیت ها را تشکیل داده اند.

به گزارش ۸دی نیوز به نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی یکی از رقابت‌های مهم سیاسی کشور است که تمامی جریانات و تفکرات درصدد حضور گسترده و موثر درآن هستند تا بتوانند نماینده حزب و تقکر خودشان را وارد مجلس کنند.

از همین رو جریان انحرافی که مدتی است به صورت خاموش در حال فعالیت است اقدامات تازه ای را به منظور ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز کرده است.

برخی از اطرافیان محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان که هسته اصلی این فعالیت ها را تشکیل داده اند و با برگزاری جلسات متعدد طرح های مختلفی را در راستای جذب عناصر و معرفی برای تصدی کرسی‌های مجلس تهیه کرده‌اند.

این جریان تاکتیک های مختلفی را برای حضور همه جانبه انتخابات آینده‌ مجلس برنامه ریزی کرده است.

یکی از این راهبردها نشست های استانی است؛ خبرها حاکی از آن است که چندی است به صورت جدی از سوی هسته اصلی این جریان موضوع انتخابات مجلس پیگیری می شود و سعی شده تا به دور از حاشیه های تبلیغاتی نشست های لازم در استان ها با حضور افراد اصلی این جریان و غالبا به صورت مخفیانه برگزار شود.

بر اساس این گزارش مقرر شده که در هر استان لیست های مختلفی داده شود. در هریک از این لیست ها از افراد سفید و بی سابقه استفاده شده تا بعد از پالایش های لازم توسط  هسته مرکزی جریان و شورای نگهبان آسیب ها کم شود و حضور به صورت گسترده و جامع باشد تا از این طریق بتوانند به اهداف مد نظرشان دست پیدا کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه