تاریخ انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۳-۹:۲۱ ق.ظ
کد خبر : 35249
نسخه چاپی نسخه چاپی
ازگوشه‌و‌کنار سیاست گیلان

تکه پرانی دوتا از سایتهای تراز اول گیلان!/ گردش به چپ دوباره یک نماینده در سازمان گردشگری

شنیدی دوتا از سایتهای تراز اول!! گیلان تو هفته قبل تراز هفته قبل، چه جوری به هم حمله ورشدن که آمار الکسا شون الکی و دست سازه؟! تازه آدرس کلک هاشون رو هم به به همدیگه تعارف کردن که بله، تو اینطوری کلک میزنی و آمار بازدیدکنندگان سایتتو بالا می بری!

به گزارش ۸دی نیوز، بسته شنیده های احرار گیل منتشر شد:

ششمین بسته ی شنیده های  سال ۹۳ احرارگیل منتشرشد ادعایی نداریم که بگیم چند درصد شنیده های ما واقعیه چراکه شنیدها است و نمیشه هم به شنیده ها اکتفا کرد!  …برید از اونا بپرسید که شنیده هارو دیدن!

 دوست داشتیم یکی پیدا بشه تو گیلان اعتدال رو برای ملت معنا کنه!  دوست داشتیم تو گیلان یکی بیاد بگه آقای دکتر در ارشاد لااقل تابلو نکن! دوست داشتیم…

… با اینهمه شنیده های ما از انسجام دوباره اصولگرایان استان و آرایش جدید شورای راهبردی حزب الله گیلان حکایت داره که قرار است در آینده اجتماع چند هزار نفری اصولگرایان رو در یکی از شهرهای گیلان بصورت متمرکز برگزار کنن.

 تکه پرانی دوتا از سایتهای تراز اول  گیلان!

1 (4)

میگم شنیدی دوتا از سایتهای تراز اول!! گیلان تو هفته قبل تراز هفته قبل، چه جوری به هم حمله ورشدن که آمار الکسا شون الکی و دست سازه؟!

تازه آدرس کلک هاشون رو هم به به همدیگه تعارف کردن که بله، تو اینطوری کلک میزنی و آمار بازدیدکنندگان سایتتو بالا می بری!

تازه؛ یکی به دیگری میگه  شماها غیر بومی هم هستین! باید اتوبوس بذاریم تا شما غیر بومی ها رو بفرستن تو شهرهاتون! یادش بخیر! (یادش بخیر یارو مثال میاورد –  گاه گلفی آدمو حال میاورد!!) چه حنجره هایی! برخی ها با حنجره های وامدارشون چه دروغهایی میگفتن! کجاست حنجره هایی که خود را به دروغ حنجره های ملت قلمداد میکرد تا مدیرکل غیر بومی جدید اداره پست و آقای شهردار غیربومی رشت و… حالا ببینه و فریاد کنه!! هی!! هی بخشکی سیاست!! وقتی آدم؟؟؟؟ باشه و بخاد سر بیت المال کلاه بذاره و از چند جا حقوق بگیره معلومه که حنجره ها  هم خشک میشه… بگذریم!

میگم قضیه ی فریادهای  آهای دزد ،آهای دزد  آقا دزده نشه؟!!

 یا خدای نکرده آمار بازدید سایت های هردوتاشون اشکیل بشکیل نداشه باشه؟! آمارها دست ساز نباشه؟! حالا بخان واسه ملت کلاس بذارن و بعد یکی از رفقای دم دستی خودشون رو بیارن پیششون و اون هم واسشون نون قرض بده که سایت تو از خبرگزاریها هم بیشتر…!!

بابا ول کنید این بازیها رو، به پولهاتون از ؟؟؟داری و از ؟؟؟شهر و از ؟؟؟برات و از استا؟؟؟ و … (با همین آمارهای خود ساخته) رو عشق  است! آره قربان بچسب که عشق است!! جدیداً  گردشگری رو عشق است!! حرفهای دایی جان در گردش گری رو عشق است!! عشق است!!

بی خودی نیست که دایی زاده ها و خواهرزاده ها با هم و … شدید آخه! خواهرزاده ها رو عشق است!

باز هم شیر آبه کمپوست رودسر، دردسر ساز شد!

1 (1)

از روزی که فرماندار قبلی رودسر، آن حرفای غیر عملی را در روزهای  نزدیک خداحافظیش زد، معلوم بود که اصلا پایه و اساس نداره و قضیه کارخانه کمپوست رودسر، کار دست مردم میده!

حالا نزدیک یه سال از فرمایشات فرماندار میگذره  به فرمایشات (اخیر) یکی از اعضای شورای شهر رودسر توجه کنید:

«بله، عرضم به حضور شما که این بحث محوطه سازی کارخانه  کمپوست رودسر، یک مقدار مشکل داشت، که تا حدود ۱۰ تا ۱۵ روز آینده محوطه سازیش انجام میشه.

 ببینید تعطیلی علتش چند موضوع بود مانند: بیو فیلتر، شیرآبه و …

بعد آماده سازی ! قراره به مدت ۲ ماه به صورت آزمایشی به همان شرکت داده بشه، اگه مثبت بود اقدام بعدی صورت میگیره!

همان قرارداد به قوت خودش باقی است.!!

 اگر از نظر محیط زیست و بهداشت موردی نداشته باشدرسما آغاز بکار می کنن، بله پایان تیر ماه رسما شروع به کار کند!!!!».

ملاحظات: باز که همان قرارداد و همان شرکت و همان … شد! کمتر تفاوتی بین فرمایشات فرماندار پیشین، معاون استاندار پیشین، معاون عمرانی فرماندار پیشین و پیشین و پیشین و… با مسئولین کنونی دیده نمی شه، همان آش و همان کاسه!

اعلام موجودیت جامعه روحانیت ولایت مدار گیلان؟!

1 (3)

توی بسته شنیده ای هفته قبل، از گروه تازه تاسیس و اصلاح شده شورای راهبردی حزب الله گیلان  شنیده هایی آوردیم؛ تحت عنوان گروه «دیگه چه خبر؟» یادتونه؟ حالا بشنویدکه از داخل همین دیگه چه خبری ها، گروه جدیدی از روحانیون رو پیدا کردیم، که قد علم کردن برای اهداف انقلابی خودشون.

میگن این گروه از روحانیون در غیاب فعالیت های چشم نوازجامعه روحانیت مبارزگیلان که به گمانشون خاموشی گرائیده شده تشکیلاتشون ، اسم خود را گذاشته اند: «روحانیت مبارز ولایت مدار گیلان» و عمده هدف ها شونم رصد احوال  فعالیت ها و کارهای نماینده های فعلی ملت در خبرگان رهبری، و شناسایی و معرفی  حضرات برای انتخابات بعدی خبرگان در گیلانه.

میگن عمده ی ناراحتی این گروه اینه که، حضرات نمایندگان کنونی، نتونستند تا کنون مواضع انقلابی، درباره برخی مشکلات استان  و آسیب های مهم انقلاب نشون بدن و همینطور عدم واکنش شایسته به نفوذ حامیان فتنه سال ۸۸ در بدنه مدیریتی استان داشته باشن.

این گروه اعتقاد دارن، با توجه به جایگاه و تریبون های مهم موجود در نزد حضرات نمایندگان خبرگان گیلان،  این  بزرگان کمترین واکنشی رو تاحالا نداشتن.

خیلی اطلاعات راجع به گزینه یا گزینه های احتمالی این گروه برای  «مجلس خبرگان »آینده گیلان  در دست نیست، ولی بخاطر اینکه منبع شنیده های ما لو نره، به همین مقدار اکتفا می کنیم.

آهان! آهان، تا یادمون نرفته این رو هم بگیم که شنیدیم، این آقایون قرار است با حضرات بزرگوار قم و تهران برای رایزنی های شایسته دیدار های پیدا و پنهانی داشته باشن، تا حالا  گویا به نزد حضرت آیت الله مهدوی کنی هم رفتن یا می خوان برن، فعلا تا بعد…

دبیر یه حزب  دوباره شلوغ کرد؟!

1 (2)

میگن دبیر یه حزب ریشه دار گیلان دوباره زد زیرمیزو کلی گردو خاک بپاکرد.

میگن اون گفته برخی ها میخان دوباره استاندارما رو عوض کنند!

میگن اون گفته هرچه هست زیر سر یه حزب کند رو! یا اعتداله که داره شلوغش میکنه و نمیخاد گیلان روز آرامی رو به خود ببینه!

میگن  اون گفته همین حزب (اعتدال پیشه!) گزینه خودرا تا قبل انتخابات براریکه قدرت  استان استوارمی کنه!

میگن همین آقای دبیر دوباره گیرداده به حاج آقای معنوی  ما که چرا برای انتصاب فتنه گران بخصوص انتصاب اخیردر ارشاد گیلان که به فرهنگ  مردم یه استان ربط داره هیچ واکنشی ازخود نشون نمیده!

میگن همین دبیرجان ما! گیرداده به نمایندگان مجلس خبرگان ازهامبورگ تا گیلان که چرا سکوت رو برفریاد ترجیح داده اند

میگن….!

خداییش دراین زمینه (انتصاب شتابزده فتنه گران)که با ید همه ی آقایون حضرات اعلام موضع کنن رو با شما هم عقیده ایم .

آخه چگونه یه آدم ؟؟؟؟ باید بیاد بشه مدیرفلان تشکیلات فرهنگی مهم بعد هیچ رو حانی و آیت الله ای هم هیچ واکنش نشان نده!!

جان ؟ ؟؟؟؟ نبوده ؟ داشته درعرصه هنر تمرین (ایروبیک )میکرده برای چنین روزهایی؟! چشم آقای کهنه بخت روشن!!

یه توصیه برادرانه به این دبیرعزیزخودمون، دبیرجان! یه مقدارهم هوای منقل رو نگه دار!!

تو جلسات و همایشهاتون یه مقدار از وحدت در استان هم بگید. بابا ۲تا انتخابات «مثل عملیات کربلای پنج که دشمن هرچی داشت به میدان آورده بود» در پیش داریما!

البته به حساسیت، روحیه انقلابی، و قدرت جسارتتون احسنت میگیم و ای کاش خیلی ها این گونه بودن و بخاطر حفظ موقعیت انتخاباتی خودشون «سکوت رو بر فریاد» ترجیح نمی دادن! همین سکوت های امروز آقایون است، که  ملت  در انتخاباتها فریادهای «نه» به اینها هدیه می کنن!

از انتخابات تالش چه خبر؟

1 (1)

شنیدیم برخی ها با نوای “نی تالشی” و “حنجره های آتشین”، شبها شب نشینی دارند و روزها برای انتخابات آتی دوره گردی!

گفته بودیم که این اخراجی ها شیشه شکسته ای میشن به جان نماینده های کنونی، یادتونه؟ یه عزیز، یا عزیزی، یا عزیز فرزند عزیزی! که از بدنه استانداری  عذرش رو خواستن ، ایشون رفته در تالش تیمی تشکیل داده برای انتخابات مجلس،  میگه باید از اون طریق شانه اینهایی که با درمسند بودن حزب اللهی ها مخالفند رو به خاک مالید!

البته کمپین نماینده سابق، یه رییس دانشگاه و یه دادیار و… هم کلی ماجرا دارن بوجود میارن، که درآینده خبرهاش رو به عرض می رسونیم.

گردش به چپ دوباره یکی از نمایندگان در سازمان گردشگری!

1 (1)

یکی از نماینده های گیلان، همراه تعدادی از نماینده ها ی مجلس رفته بودن به سازمان گردش گری برای هواخوری!

 سابقه رفاقت این نماینده با آقای سلطانی فر برمی گرده به زمانی که همین آقای نماینده، اون روزها یکی از مدیرای استانی دولت اصلاحات  درگیلان بود و سلطانی فرهم دست برقضا استاندارگیلان.

روایت شده که تو جلسه تودیع استاندار اصلاح طلب اون روز گیلان ، (این آقای  نماینده کنونی )برای استاندار دولت اصلاحات سنگ تمام میذاره طوری که اصولگرایان همان موقع  نسبت به افاضات این آقای اصولگرا! خشمگین شدن.

حالا همین آقا بعد سالها دوری از هم! چندی پیش همدیگر رو  در حال گردش گری می بینن .

تو همین جلسه این نماینده اون قدر از خاطرات گذشته، توان مندی های استاندار اسبق گیلان و اینکه شما چنین بودی و چنان کردی!   بعد شما گیلان روی استاندار خوش به خود ندید!

گیلان به شما افتخار می کند و از این جور چیزا گفت و گفت و گفت، تا مابقی نماینده های تو جلسه، حیرت زده، مات و مبهوت  شاهد “حنجره ی آتشین” اصلاح طلبی این آقا باشن…!

«به یکی گفتم : عجب سوتی هایی میده  این نماینده!

طرف تو جواب گفت:  این عزیز برگشته به اصل «اصلاح طلبی » خودش!

گفتم: ما که باورمون نمی شه، یعنی تا این حد؟!

گفت: باش تا صبح دولتت بدمد، این هنوز نتایج سحر است!»…

۹ ديدگاه

 1. هادی گفت:

  متاسفانه بعضی ها حرف های مفت زیادی می گن.مگه حرفهای مفت رو بایستی در سایت ها نوشت.مگه هر شنیده ای رو بایستی درج کرد.چرا شما اینقدر با این نماینده پدرکشتگی دارین؟! یکدرصد هم احتمال خلاف واقع بودن این به اصطلاح شنیده ها رو بدین. به خدا در اون دنیا باید بدجوری جواب پس بدین. یادتون باشه زمانی که حضرت علی(ع)در مسجد کوفه ضربت خوردند،وقتی خبر به گوش مردم رسید،عده ای گفتند مگر علی نماز هم می خواند که مسجد هم رفته باشد. خلاصه تذکری بود من باب وظیفه امر به معروف و نهی از منکری. یا علی

  • م گفت:

   سلام خیلی هم درست گفتن
   یکی هم داره یه حرف درست میزنه شما ناراحتی؟؟؟

  • صادق گفت:

   آقای هادی سلام
   به نظر میاد که شما نسبت به این نماینده اطلاعات کافی ندارید و کسانی را که صحبت حقی را نسبت به او مطرح میکنند را متهم به حق الناس میکنید و با استناد به حرفهای شما این گناه به سمت شماست که دیگران را متهم میکنید در حالی که بی خبر هستید.
   لازم به ذکر است افرادی که گفتند آیا علی نماز می خوانده ، افرادی بودند که از ترس حق الناس حق را بیان نمیکردند و ظلم به مظلوم را پیشه میکردند.
   مراقب باشید شما این راه را نروید.

 2. هادی گفت:

  آقا یا خانم م، من ناراحت از طرز فکر شما هستم. توضیح دادم که حتی اگر یکدرصد احتمال بدین که اشتباه کردین باید استغفار کنین.یعنی شما معصوم هستین.اینو بدونین که در اون دنیا خداوند ممکنه از حق خودش بگذره ولی از حق الناس نمیگذره. خدا مارو به راه راست هدایت کنه ان شاء الله.یا علی.

  • م گفت:

   منم از افکار شما ناراحتم
   وقتی میبینیم که یک شخص دارد چه کار میکند سکوت جایز نیست!!! حرف حق را باید گفت نه در گوشی بلکه با فریاد
   اگه حرفای اوباما ۱% درست باشه پس اون دنیا هممون گناهکاریم( یکی از بی منطقترین حرفهاییه که تو زندگیم شنیدم)

 3. یه بی طرف گفت:

  یعنی رتبه الکسای سایت شما واقعیه؟؟؟؟؟؟
  خیلی تابلوئه که فیک هستین بابا

  • م گفت:

   من بی طرف نیستم ولی خودت به تعداد اخبار سایتا و بازدیدی مردم و تاثیرگزاریشون در استان که موجب جلب بیشتر مخاطب میشه دقت کن
   میفهمی کی دروغ میگه

 4. ایمان گفت:

  آقای هادی معلومه فامیل این آقای محترم هستی چون این برادر را همه میشناسند آدم باید یکم مردانگی هم داشته باشه الان دیگه مردم عادی از عملکرد این آقای رنگارنگ دفاع نمیکنند جز دور و بری هاش تاکنون استان گیلان نماینده ای رنگارنگ و ۱۰۰ درصد باد پیما هچون ایشان ندیده ایشان قابلیت ثبت در کتاب رکورد ها را دارد.برای مثال شعار آزادی اطلاع رسانی و فضای باز کشور را میدهد ولی تاکنون بالاترین آمار شکایات از رسانه های مخالف خود را داشته از جمله همین ۸ دی و احرار گیل میگوید جلوگیری از دزدی منابع طبیعی و رودخانه ها ولی بزرگترین معدن شن وماسه و بیشترین برداشت ها برای خانواده ایشان بوده میگوید دوستی و رفاقت با هکاران و مسئولین ولی بیشترین شکایات و درگیری را با دیگران را داشته از جمله بر علیه امام جمعه کوچصفهان و یکی از نمایندگان رشت شکایت در دادگاه کرده میگوید پست برای گیلانی ها ولی پشت پست گرفتن حداقل ۵ مدیر غیر بومی بوده است میگوید فلان همکار داره دکتری میگیره اهای مردم کجا هستید من سوپرمنم بعد در میاد خودش همزمان از دو جا حقوق گرفته و دانشجوی رانتی است میگه تو فراکسیون اصولگراها عضو هست ولی تریبون فتنه گراست که نکنه رد بشم برم خونه حداقل اصلاحطلب هارو داشته باشم بازم بگم آقا هادی؟؟شما برو استغفار کن نه ۸ دی و احرار گیل و خزر انلاین دیگه جای امثال این آقا در استان نیست مسلمان یه بار از یک سوراخ گزیده میشه…
  و آخرش به آقا هادی میگم برو حدیث امام صادق رو بخون میگه بدترین مردم کسانی هستند که آخرت خود را برای دنیای کس دیگر به خطر میندازند.
  یا علی مد
  متشکریم ۸ دی

  • هادی گفت:

   آقای ایمان که هیچ نشانی از اسمت درت نیست،اگه حدیث خونی این حدیث آمام صادق(ع) و بخون که فرمودند:سه چیز نشانه رای و نظر درست است:خوش برخوردی،خوب گوش دادن به سخن و پاسخ خوب دادن. که اولی و اخری تو تعریفی نداره.پس نظرت به درد خودت می خوره.پاچه خار امام جمعه کوچصفهان و ۸دی هم نباش.

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه