تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳-۱:۰۹ ب.ظ
کد خبر : 32157
نسخه چاپی نسخه چاپی
تلاشهای غیرضروری دولتی ها

آقای نوبخت! منظور شما از رفع حصر سران فتنه چیست؟/ اتهام بی عدالتی به قوه قضاییه

باید گفت مسئله ای که خارج از اختیارات دولت است چرا برای آن تلاش می کنند و یا بهتر بگوییم چرا دولت در امور قوای دیگر دخالت می کند در حالی که خود دولت کوچکترین نقدی را نمی پذیرد.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از انقلاب نیوز، در حالی که فشار اقتصادی شدیدی بر مردم وارد شده و مطالبه مردم تمرکز دولت برای رفع گرانی ها و مشکلات اقتصادی است و دولت خونسردانه از شیب ملایم و نبود گرانی ها صحبت می کند اخباری مبنی برتلاش خاص دولت برا رفع حصر سران فتنه به گوش می رسد.

البته این تلاش از سوی دولت انکار هم نمی شود نوبخت در نشست خبری ساماندهی حمل و نقل روستایی گفت: دولت و شخص رئیس جمهور جهت حمایت و حقوق شهروندی همه افراد چه افرادی که آزادانه در جامعه حرکت می کنند و چه کسانی که در زندان هستند تلاش خواهند کرد.
این نوع صحبت از طرف سخنگوی دولت این اتهام را به قوه قضائیه وارد می کند که این قوه عدالت را را رعایت نمی کند و باید دولت تلاش کند تا  حق به حق دار برسد، همچنین نوبخت در بخش دیگری از صحبت ها ی خود بیان داشت: در مورد مسئله رفع حصر نگاه دولت برای مردم و اصحاب رسانه پوشیده نیست اما پیگیری این مسئله در بخشی از موارد خارج از اختیار دولت است با این حال این موضوع در حال انجام است اما اگر لزوماً بخواهیم این مسئله را در مصاحبه های مختلف اطلاع رسانی کنیم، شاید به هدفی که داریم کمک نکرده باشیم.
این هدف چنان برنامه ریزی شده که حتی به این مقدار که در صورت رسانه ای شدن به آن به صورت کامل نمی رسند هم مورد توجه است، کاش دولت در خصوص مسائلی که انجام آن وظیفه و عهدی است به دوش قوه مجریه هم حساس و دقیق بود!
باید گفت مسئله ای که  خارج از اختیارات دولت است چرا برای آن تلاش می کنند و یا بهتر بگوییم چرا دولت  در امور قوای دیگر دخالت می کند در حالی که خود دولت کوچکترین نقدی را نمی پذیرد چه رسد به دخالت، بهتر نیست دولت تلاش و زمان خود را در زمینه ای که وظیفه اش است  بگذارد.
در ضمن این هدفی که آقای نوبخت اعلام می کنند در صورت رسانه ای شدن نمی توانند به آن برسد چه چیزی می تواند باشد؟ اگر قرار است کاری که انجام می شود قانونی باشد رسانه ای شدن آن مانعی بر سر را نیست مگر اینکه برای رفع سران فتنه بخواهند از راهی به غیر از قانون وارد عمل شود و جدای از موفقیت و عدم موفقیت رسانه ای شدن آن به نفع دولت نباشد.

متاسفانه ادبیات برخی از مسئولین دولتی در خصوص استیفای حقوق شهروندی طوری است که گویی پیش از این حقوق شهروندی رعایت نمی شد و دولت یازدهم مانند یک ناجی قرار است این حق را استیفاء کند.

۲ ديدگاه

 1. محسن پور new face 2014 گفت:

  نوبخت همش بگفته که شیب ملایم ایسه. خب برار جان این شیب ملایمه به منم نشون فده تا بفهمم که چطو چطو ایسه؟ قیمت همه چیز دوبرابر بوبوسته. خوایی یه کورس تاکسی سوار شی و از رازی بشوویی نیروی دریایی سرکار باید ۸۰۰ تومن کرایه فدی. کرایه ها ۶۰ درصد گران بوبوسته. حقوق من فقط ۱۵ درصد زیاد بوبوسته. به هر کی بگفتم چطو چطو ایسه؟ بگفته که ایطو ایطو ایسه. بره شیب ملایم تو داره پدر ماره در میاره. کس به کس نیه تو این کشور که هر کی هر چی خوایه بگفته و هیچ کس هم جلوشو نمیگیره. کار فرهنگی دولت هم که تعطیل بوبسته. من خودم ایناره بزرگ بوگودم . از الان بگم که اینا نتانن کار فرهنگی عمیق و بنیادی انجام فدن. هیچ امیدی به رشد مطلوب و آینده درخشان ندارم. خوایم کار فرهنگی کنم ولی ابزار و وسایل کار فرهنگی ر ندارم. بره کار فرهنگی پول خوایه. سران فتنه رو ول کن وا بده. به درد ملت برس. با گفتگو کار حل نبوسته.

 2. نقی فدایی گفت:

  آقای نوبخت! با رفع حصر سران فتنه مشکل حل میشه؟ تورم! گرانی! بیکاری! فقر! مسکن! همه این مشکلات در گرو آزادی سران فتنه هست؟! دردنامه محسن پور رو بخون. ببین بیچاره با چه زجری زندگی میکنه! تابحال یکبار شده با حمل و نقل عمومی بری سر کار؟! به قول محسن پور کس به کس نیه. منم به این جنبش پیوستم. گرامی باد یاد و خاطره فیلسوف انزلی چی

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه