تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۲-۱۱:۱۱ ق.ظ
کد خبر : 2967
نسخه چاپی نسخه چاپی
با حضور نائب رئیس فدراسیون جودو؛

انتخاب رئیس جدید هیئت جودو گیلان

در انتخابات ریاست هیات جودوی استان گیلان، آرش میراسماعیلی نایب رییس فدراسیون، افشین ملائی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گیلان، اعضای مجمع هیات جودوی گیلان و مسوولان اداره ورزش و جوانان گیلان حضور داشتند.

به گزارش ۸دی نیوز، در جریان انتخابات ریاست هیات جودوی استان گیلان که عصر روز یکشنبه برگزار شد؛ شهرام اسکندری به عنوان ریس جدید هیات جودودی استان گیلان انتخاب شد.
در انتخابات ریاست هیات جودوی استان گیلان، آرش میراسماعیلی نایب رییس فدراسیون، افشین ملائی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گیلان، اعضای مجمع هیات جودوی گیلان و مسوولان اداره ورزش و جوانان گیلان حضور داشتند.
در پایان این انتخابات که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در رشت برگزار شد؛ شهرام اسکندری ۱۳ رای از ۱۸ آرای ماخوذه را کسب و به مدت چهار سال به عنوان ریس هیات جودوی گیلان انتخاب شد.
همچنین شهرام چمنی، شهرام حسنی پور و جلیل غیاثی دیگر کاندیداهای احراز پست ریاست هیات جودوی گیلان بودند که در این انتخابات، شهرام حسن پور چهار رای و شهرام چمنی یک رای کسب کردند.
شهرام اسکندری رییس جدید هیات جودوی استان گیلان پس از استعفای علی خانی نیا رییس اسبق هیات جودوی گیلان، از فرورودین ماه سال جاری به عنوان سرپرست در این هیات فعالیت داشت.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گیلان در جریان انتخابات ریاست هیات جودوی استان گفت: تمامی هیات ها و همچنین رییس جدید هیات جودوی گیلان باید علاوه بر هماهنگی با فدراسیون، در چارچوب مقررات و اهداف اداره ورزش گیلان گام بردارد.
افشین ملائی افزود: اخلاق مداری، رویکرد علمی و کار تیمی سه اصل مهم اداره کل ورزش و جوانان گیلان است که هیات ها باید در عملکرد خود این سه اصل مهم را مدنظر قرار دهند.
وی ادامه داد: اخلاق مداری باید در تیم مدیریتی و هیات های ما قابل مشاهده باشد و همچنین باید از تجارب دیگران استقاده کنیم و پروژه ها و فعالیت های ورزشی باید باعث ترقی ورزش نیز باشند.
وی بیان کرد: همه ما رنج می بریم که تعدادی از پیشکسوتان نمی توانند در مدیریت ورزشی نقش داشته باشند اما باید چاره ای بیاندیشیم تا از وجود آنان نیز استفاده کنیم و باید از افراد دلسوز در هیات ها سود ببریم.

کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه