تاریخ انتشار : ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷-۱۱:۴۴ ق.ظ
کد خبر : 291191
نسخه چاپی نسخه چاپی
نماینده لنگرود در گفتگو با 8دی:

مجلس با جزئیات بیشتری به موضوع حمایت از کالای ایرانی بپردازد/ حمایت از تولیدات داخلی نیازمند اقدام عملی است

نماینده مردم لنگرود در مجلس بیان کرد: برخی کشورها به اندازه ما ایرانی‌ها از حمایت از کالای ایرانی صحبت نمی‌کنند اما در عمل این سیاست را اجرایی‌ کرده‌اند.

به گزارش ۸دی، سال‌هاست در ایران ما از حمایت از کالای ایرانی و تولیدکننده داخلی حرف می‌زنیم. تقریباً تمامی ایرانی‌ها با این موضوع آشنایی دارند و بارها و بارها این را شنیده‌اند که باید حمایت از کالای ایرانی را در دستور کار قرار داد. امّا واقعیت این است که آنطور که باید و شاید این موضوع مورد توجه قرار نگرفته است.

نام سال ۹۷ از سوی مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای ایرانی انتخاب شده است. بدیهی است برای محقق کردن این امر لازم است که تدابیر لازم اندیشیده شود.

در این ارتباط مهرداد بائوج لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ۸دی، اظهار کرد: مجلس باید با جزئیات بیشتری به موضوع حمایت از کالای ایرانی بپردازد.

وی افزود: مثلاً در حال حاضر این موضوع مطرح شده است که باید جلوی واردات کالاهایی که امکان تولیدشان در داخل کشور وجود دارد گرفته شود این موضوع یک کلی‌گویی است و باید به سمت جزئی کردن مسائل حرکت کنیم.

نماینده مردم لنگرود در مجلس بیان کرد: برخی کشورها به اندازه ما ایرانی‌ها از حمایت از کالای ایرانی صحبت نمی‌کنند اما در عمل این سیاست را اجرایی‌ کرده‌اند.

لاهوتی ادامه داد: به نظر می‌رسد وقتش رسیده است که از حرف زدن در این مورد بکاهیم و در راستای تحقق عرایض مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی در عمل گام برداریم.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه