تاریخ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۲-۹:۳۵ ق.ظ
کد خبر : 2557
نسخه چاپی نسخه چاپی
عصر روز پنجشنبه؛

آتش سوزی مرکز نگهداری و توانبخشی معلولین ذهنی غیر دولتی گلهای روی زمین صومعه سرا

عصر روز پنجشنبه ۲۱شهریوربر اثر اتصال سیم کشی برق، ساختمان مرکز نگهداری معلولان ذهنی زیر ۱۴سال گلهای روی زمین صومعه سرا دچارحریق شد که بر اثر این آتش سوزی ساختمان این مرکز کاملا در آتش سوخت

به گزارش ۸دی نیوز، مدیر کل بهزیستی گیلان که ساعتی پس از مهار آتش ،توسط اتش نشانان در محل حاضر شده بود گفت: در هنگام وقوع حریق،   ۲۷ کودک معلول ذهنی در این مرکز بودند که پس از خارج نمودن آنها توسط آتش نشانان و کارکنان مرکز و اهالی محله، به اسایشگاه معلولین غرب گیلان  ویک اسایشگاه  دیگر انتقال یافته و سپس تعدادی دیگر از این کودکان به خانواده های آنان سپرده شده تا در مراحل بعدی مجددا اقدامات توانبخشی و پذیرش آنان صورت پذیرد

دکتر کوچکی نژاد افزود به حمد ا.. با اقدام به موقع  وسریع برای خروج کودکان از محل اتش سوزی هیچکدام از کودکان دچار صدمه جسمانی ازجمله سوختگی ودود گرفتگی نشدند.

وی گفت بلا فاصله پس از وقوع اتش سوزی و اطلاع از آن تیمی از همکاران بهزیستی ستاد بهزیستی گیلان و همکاران بهزیستی صومعه سرا در محل حاضر و نسبت به ساماندهی وضعیت موجود اقدام کردند که همکاری آنان قابل قدردانی است . همچنین از تمامی اتش نشانان و مردم محله و مسئولین صومعه سرا تشکر ویژه نمود .

مدیر کل بهزیستی گیلان از پیگیری امر توسط  بهزیستی از برای مسببین این واقعه در صورتی که بر اثر سهل انگاری صورت گرفته باشد خبر داد.

01 04 05 03

 

 

کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه