تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۲-۱۱:۱۲ ق.ظ
کد خبر : 23276
نسخه چاپی نسخه چاپی
رئيس پليس امنيت عمومی گيلان:

دستگیری ۱۳۸ نفر از اراذل و اوباش در گیلان

رئیس پلیس امنیت عمومی گیلان: ۱۳۸نفر از اراذل و اوباش در طرح مبارزه با مزاحمان خیابانی توسط پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان در این استان دستگیر شدند.

به گزارش ۸دی نیوز، سرهنگ “مهرداد مهرگان” رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: برخورد با هنجارشکنان، اراذل و اوباش و مزاحمان خیابانی از اولویت های پلیس بوده و پلیس امنیت عمومی نیز با اجرای اقدامات پیشگیرانه و طرح های مختلف و استفاده از قوه قهریه برخورد با این گروه از افراد را به طور مستمر در طول سال در دستورکار خود دارد.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان افزود: اکیپ های عملیاتی پلیس امنیت عمومی در سراسر استان با شناسایی نقاط تجمع و محل پاتوق افراد ناهنجار را شناسایی نموده و ۱۳۸ نفر از مزاحمان خیابانی و اراذل واوباشی که برای مردم ایجاد رعب و وحشت می نمودند، را ده ماهه گذشته از سال طی چندین مرحله اقدام عملیاتی دستگیر و به مراجع قضایی معرفی کردند.

___________

سرهنگ مهرگان با بیان اینکه دستگیر شدگان انواع ناهنجاری را در پرونده سیاه خود دارند، بیان داشت: پلیس امنیت عمومی گیلان با افراد شرور و مخلان نظم و امنیت تعارف نداشته و برطبق قانون با افرادی که نیات پلیدی در سر می پرورانند برخورد قاطع و قانونی به عمل خواهد آورد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان گیلان در پایان با بیان اینکه متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، از همکاری و تعامل مردم با پلیس تشکر نموده و از آنان خواست، در صورت اطلاع از اقدامات مجرمانه اراذل و اوباش، اسامی و یا محل های تجمع و پاتوق های این افراد در اسرع وقت به شماره ۲۲۲۲۲۹۹پلیس امنیت عمومی اعلام دارند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه