تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۶-۱۱:۴۹ ق.ظ
کد خبر : 231024
نسخه چاپی نسخه چاپی
نگاه آزاد؛

برخی نمایندگان گیلان تمام اقوام خود را ادارات به کار گماشته‌اند / استاندار غیربومی‌ام آرزوست

برخی نمایندگان استان گیلان همه اقوام خود را در ادارات مختلف به کار گماشته‌اند و از طرفی مشکلات عدیده‌ای برای این ادارات بوجود آورده‌اند.

به گزارش ۸دی، ابراهیم مسافری از فعالان رسانه ای استان گیلان در پیامی خطاب به رئیس مجمع نمایندگان گیلان خواستار انتصاب یک استاندار غیربومی برای استان شد و نوشت:

ریاست محترم مجمع نمایندگان استان گیلان
باسلام
مدیران بومی در استان گیلان به هیچ عنوان نمی‌توانند موفق باشند زیرا صدای واحد در راستای پیشبرد توسعه گیلان به گوش نمی‌رسد. در استان گیلان در همه زمینه‌ها معامله‌گری وجود دارد قومیت‌گرایی در حوزه مدیریت مشاهده می‌شود. در حوزه مدیریت فرصت‌سازی برای انتخاب شایسته مدیران ادارات وجود ندارد. هیچ‌گاه ضرورت توجه به شایسته سالاری و اخلاق مداری در راستای پیشبرد اهداف نظام مشاهده نگردید. آیا رای به دکتر روحانی دلیل خوبی برای انتخاب استاندار بومی می‌باشد. امروزه استان گیلان با مشکلات عدیده‌ای مواجه می‌باشد. آیا رفتار برخی نمایندگان استان گیلان با مبانی انقلاب و میراث امام بزرگوار متفاوت نیست؟ آیا در انتخاب مدیران ادارات افراط و تفریط وجود نداشته؟ انصافا برخی نمایندگان در اقتصاد مقاومتی چه گام مثبتی در راستای توسعه و رونق اقتصادی استان برداشته‌اند؟ ضرورت ندارد مجمع نمایندگان استان گیلان نسبت به استاندار بومی یا غیربومی اینگونه حساسیت نشان دهند بلکه باید در سطح کلان کشور به این امر مهم بپردازند. آیا می‌توانید بگوید چرا جناب منتظری مدیر کل اسبق سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان برکنار شد؟

مگر ایشان مدیر گیلانی نبودند؟ چرا بازداشت شد؟!
باید به جای هراس قدرت انتخاب و انطباق جوامع با رشد روز افزون، علم را بالا برد.

یاعلی مدد
ارادتمند
ابراهیم مسافری

مسافری همچنین در پیام دیگری خطاب به رئیس کل دادگستری گیلان نوشت:

جناب آقای حاج احمدسیاوش پور! با سلام!
احتراما به استحضار می‌رساند برخی نمایندگان استان گیلان همه وابستگان و اقوام خود را در ادارات مختلف به کار گماشته‌اند و از طرفی مشکلات عدیده‌ای برای ادارات استان و شهرستان‌ها بوجود آورده اند. این روزها غارت و چپاول اموال و باندبازی و اخذ رشوه در برخی ادارات استان گیلان زبان زد عام و خاص شده است حتی در تهران از من سوال می‌شود در گیلان شما چه خبر است؟

بنده نیز بارها به عنوان یک رزمنده سالهای دور مکررا تذکر داده ام و باز هم تذکر خواهم داد. خواهش می‌کنم در رسیدگی به اوضاع احوال استان دستگاه قضایی به هیچ عنوان مسامحه نکند و با تکیه برخدای متعال و پشتوانه خون شهدای نظام به ویژه شهید مظلوم بهشتی (ره) تا پای جان ایستادگی نماید.
یاعلی مدد
ابراهیم مسافری
رزمنده سال ۶۴

وی در پیامی جداگانه خطاب به غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نوشت:

جناب آقای مهندس جعفرزاده با سلام:
احتراما به استحضار می‌رساند دخالت برخی از نمایندگان استان در حوزه اجرایی باعث گردیده استان گیلان با چالش‌های متعددی مواجه گردد. اتفاقا استاندار غیر بومی باعث می‌گردد دخالت برخی نمایندگان در حوزه اجرایی کمتر گردد. تواضع و فروتنی جناب آقای دکتر نجفی باعث گردیده برخی نمایندگان در همه امور استان دخالت داشته باشند آیا جنابعالی به جناب آقای دکتر روحانی فرمودید برخی از نمایندگان در کار استاندار و عزل و نصب مدیران دخالت دارند گیلان کارگاه آموزشی وزارت کشور نیست درست هست؟ آیا گیلان کارگاه آموزشی برخی مدیران بومی و رانتی و رشوه‌گیر هست؟ اجازه دهید چهار سال رئیس جمهور برای گیلانی هم رئیس جمهور باشد. ضمنا ضرورت ندارد برخی نمایندگان نگران جناب آقای دکتر نجفی باشند.
یاعلی مدد
مسافری

 

يک ديدگاه

  1. محمدحسین پدرپورواجارگاه گفت:

    سلام آیا کسی که نماینده می شود ویا مقامی درمملکت دارد نزدیکان وافرادی که به اونسبت دارند نباید درمملکت زندگی کنند این چه حرفی اخیرا برای مسئولان رواج یافته یا ازافراد مغرض ویا…. نمیخواهم متهم کنم مقداری مواظب حرف زدن یا بهتر بگویم عفت کلام داشته باشید این چه وضع نظریه پردازی است مواظب رفتار وگفتارخودمان باشیم این جوری که شما می فرمایید باید همه آنهایی که نماینده ویا مسدولیتی درمحله کشور واستان وشهرستان دارند جوانان شان بیکار بمانند وبقیه بروند سر کار همه مردم ایران هکس بطریقی دارد با کارهای مختلف کههروز اشتغال داردزندگی میکند مقداری بیشتر توجه کنید وهرچه بفکرتان خطور کندننویسسید قبلا ازشما پوزش میخواهم

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه