بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۲-۵:۲۷ ب.ظ
کد خبر : 21564
نسخه چاپی نسخه چاپی
نوبخت در سفر به گیلان:

در جلسه هیئت دولت مصوبات خوبی برای تأمین بخشی از خسارت‌ها خواهیم داشت

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: تهیه گزارش تکمیلی نیازمند زمان است و برای کمک‌رسانی سریع نیازمند منابع هستیم، البته تا پایان هفته آینده اعتباراتی را اختصاص می‌دهیم.

به گزارش ۸دی نیوز، محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور به تسنیم گفت: بعد از بازدید گسترده از مازندران و گیلان گزارش مناسبی را از وضعیت مناطق آسیب دیده از برف را دریافت کردم.

وی با اشاره به بخش نخست امدادها در گیلان و مازندران گفت:امدادها سریع انجام شد و بنده بیشتر به دنبال تهیه گزارش جامعی بودم تا روز یکشنبه به رئیس جمهور و هیئت دولت ارائه دهم.

معاون رئیس جمهور گفت: برای تأمین خسارت‌های خدمات، عمران شهری و روستایی، اعتبارات مناسب را از طرف هیئت دولت تخصیص می‌دهیم.

نوبخت با تأکید بر اینکه از فرهنگ و اصالت مردمان گیلان و مازندران در مقاومت و صبر در برابر مشکلات ممنونم ، افزود: نمادی از همکاری دولت و ملت را در گیلان و مازندران مشاهده کردم.

وی با اشاره به اینکه توافق شد که مسئولان گیلان و مازندران تا روز یکشنبه گزارش خود را به ما تحویل دهند، گفت: پیش‌بینی می‌کنم در جلسه هیئت دولت مصوبات خوبی برای تأمین بخشی از خسارت‌ها داشته باشیم.

معاون رئیس جمهور افزود: تهیه گزارش تکمیلی نیازمند زمان است و برای کمک‌رسانی سریع نیازمند منابع هستیم و تا پایان هفته آینده اعتباراتی را اختصاص دهیم.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه