تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۲-۸:۴۲ ق.ظ
کد خبر : 18005
نسخه چاپی نسخه چاپی
کوچکی نژاد مطرح کرد:

جزییات شکایت ۳ نماینده مجلس از فرجی دانا

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ در تشریح دلایل شکایت ۳ تن از اعضای کمیسیون آموزش مجلس از فرجی‌دانا٬ گفت: ممانعت وزارت علوم٬ تحقیقات و فناوری از ارایه اسناد مربوط به بازگشت دانشجویان ستاره دار به نمایندگان علت شکایت برخی از اعضای کمیسیون آموزش از فرجی دانا به کمیسیون اصل نودم مجلس است.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از خانه ملت، جبار کوچکی نژاد با تاکید بر اینکه نمایندگان حق نظارت بر تمام امور کشور را دارند٬ گفت: عدم همکاری وزارت علوم٬ تحقیقات و فناوری در خصوص ارایه مستندات و مدارک موجود به نمایندگان برای بازگشت دانشجویان ستاره‌دار به محیط تحصیل علت طرح شکایت از فرجی دانا به کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی مجلس بوده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی٬ با یادآوری حضور طبیب‌زاده در وزارت علوم به نمایندگی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای بررسی مستندات موجود٬ افزود: همکاری نکردن وزارت علوم٬ تحقیقات وفناوری با نمایندگان مجلس برای در اختیار قرار دادن مستنداتی که زمینه ادامه تحصیل دانشجویان ستاره‌دار را فراهم کرده موجب ارایه شکایت کتبی نمایندگان به کمیسیون اصل نودم قانون اساسی شد.

وی ادامه داد: با تقدیم شکایت نمایندگان به کمیسیون اصل نودم قانون اساسی از فرجی دانا این کمیسیون مسئول پیگیری وضعیت دانشجویان ستاره دار و نیز چرایی عدم همکاری وزارت علوم در این زمینه خواهد بود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ یادآور شد: هر چه سریع‌تر باید تکلیف دانشجویان ستاره‌دار مشخص شده و با مسئولانی که در زمینه پاسخگویی به نمایندگان برای شفاف سازی ابهامات همکاری نمی‌کنند برخورد شود.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه