تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۷-۹:۵۵ ب.ظ
کد خبر : 336039
نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس فدراسیون فوتبال:هیچ‌کس فراتر از قانون نیست ؛قرارداد کارلوس کی‌روش قطعاً منعقد شده است

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید که درباره بازنشستگی کسی فراتر از قانون نیست و مصوبه مجلس اجرا خواهد شد، هرچند موظف به اجرای اساسنامه نیز هستند.

به گزارش ۸دی،به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج ، رئیس فدراسیون فوتبال از تحویل کامل زمین مجاور مرکز ملی به این فدراسیون جهت احداث ساختمان جدید مرکز ملی فوتبال خبر داد. تاج در این باره گفت:با پیگیری‌های صورت گرفته، زمین مجاور مرکز ملی فوتبال به صورت رسمی تحویل فدراسیون فوتبال  شد. به زودی عملیات احداث ساختمان جدید فدراسیون فوتبال توسط این فدراسیون، فیفا و وزارت ورزش و جوانان آغاز خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره بحث بازنشستگی در فدراسیون فوتبال اظهار داشت:برای چندمین بار توضیح می‌دهم که هیچ‌کس فراتر از قانون نیست و اجرای قانون برای همه لازم است. درباره بحث بازنشستگی هم با توجه به مباحث قبلی بار دیگر اشاره می‌کنم در صورتی که این قانون مشمول فدراسیون بوده و فدراسیون دستگاه دولتی تلقی شود که به موجب مصوبه مجلس تشکیل شده، این مصوبه اجرا خواهد شد. البته لازم به توضیح است فدراسیون فوتبال موظف به اجرای اساسنامه خود نیز، هست.

مهدی تاج درباره قرارداد با کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی گفت:قرارداد کارلوس کی روش قطعاً منعقد شده و تا جام ملت‌های آسیا ادامه دارد و در حال انجام است.

مهدی تاج در خصوص وضعیت مالی این فدراسیون و تأثیر مشکلات ارزی بر آن اظهار داشت:همان‌طور که می‌دانید ۷۵ درصد هزینه‌های فدراسیون ارزی است، چون تیم‌های ملی را به صورت مکرر به میدان‌های بین‌المللی می‌فرستیم. طبیعی است که تنها ۲۵ درصد از هزینه‌های فدراسیون ریالی است. به همین دلیل افزایش  نرخ ارز ، فشار سنگینی به فدراسیون فوتبال وارد کرده است.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت:تداوم تهیه ارز از بازار آزاد مشکل‌ساز شده است. هنوز  برخی پاداش‌های مصوب برای تیم‌های ملی پرداخت نشده و این موضوع مشکلات جدی را برای فوتبال به همراه داشته است.


منبع : شهر خبر
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه