تاریخ انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳-۹:۵۴ ق.ظ
کد خبر : 32501
نسخه چاپی نسخه چاپی
حمله دوباره روحانی به منتقدین؛

منتقدان دولت خنجرکش و دنیانشناس شدند!

رییس جمهور اعتدال گرا تلویحا منتقدان خود را افرادی افراطی قلمداد کرده که اگر موافق عقب‌نشینی‌های هسته‌ای کشور در دوره این دولت نیستند پس حتما خواهان خنجرکشی دولت بر دنیا هستند.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از صراط، حسن روحانی در جدیدترین حمله به منتقدان دولت آنها را تلویحا دنیانشناس خواند و آنها را مخالف تعامل با دنیا و موافق خنجر کشیدن به روی کشورها خواند.

حسن روحانی که به مناسبت روز معلم و در آیین تجلیل از اعضای نمونه هیات علمی کشور در نهاد ریاست جمهوری سخن می گفت، عمده صحبتهای خود را مجدد معطوف منتقدین خود کرد. وی در گوشه ای از صحبتهای خود با کنایه به برخی از منتقدانش گفت: “من همین ۸ ماهی را که ما سر کار بودیم را می‌گویم؛ مگر ما معصوم هستیم؟! ما نیز اشتباه داریم ولی کسی باید انتقاد کند که دنیا را بشناسد و زجر ملت را بداند و متوجه باشد که راه‌حل چیست.”

رییس جمهور معتقد بود تنها کسانی باید انتقاد کنند که دنیا شناس باشند، اما توضیح ندادند آیا دوستان و نزدیکان و شخص وی که هر روزه حجم بسیاری از انتقادات را معطوف دولت قبل می کردند آیا دنیا شناس بودند و یا تنها منتقدان این دولت باید اولا باسواد، ثانیا غیر متحجر، ثالثا شناسنامه دار، رابعا دارای حزب خاص، خامسا دنیا شناس و… بسیاری القاب دیگر باشند.

رییس جمهور در این صحبتها اظهار داشت: “تا می‌گوییم می‌خواهیم تعامل کنیم برخی می‌گویند می‌خواهید با دنیا بسازید؛ پس نه می‌خواهیم به روی دنیا خنجر بکشیم!”

رییس جمهور اعتدال گرا تلویحا منتقدان خود را افرادی افراطی قلمداد کرده که اگر موافق عقب‌نشینی‌های هسته‌ای کشور در دوره این دولت نیستند پس حتما خواهان خنجرکشی دولت بر دنیا هستند.

این در حالی است که در هیچ کجا، منتقدین سیاست‌های هسته‌ای دولت خواستار خنجرکشی بر روی سایر کشورها نبوده و تنها خواستار حفاظت کامل از حقوق هسته ای ملت در مذاکره با قدرت‌های زورگوی دنیا هستند. با این حال شیخ حسن روحانی که علاقه بسیاری به افراطی خواندن منتقدین خود دارد معتقد است که نقطه مقابل نقد بر عملکرد هسته ای دولت، خنجر کشی دولت بر روی سایر کشورهاست.

باید منتظر ماند و دید در آینده چه طعنه و کنایه دیگری از سوی وی و اطرافیانش به منتقدین حواله خواهد شد!؟

کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه