تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳-۱۰:۵۴ ق.ظ
کد خبر : 32287
نسخه چاپی نسخه چاپی
مدير کميته امداد شفت:

مردم نیکوکار شفت حدود ۱میلیارد تومان به همشهریان خود کمک کردند

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان شفت از نیکوکاری و کمک یک میلیارد تومانی مردم نیکوکار شفت در سال گذشته در شفت خبر داد.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از صبح شفت، مردم نیکوکار شفت حدود بر یک میلیارد تومان در قالب صدقات ، زکات ، جشن عاطفه ها و نیکوکاری ، همیان مولا ، زکات فطریه ، اطعام ، مفتاح الجنه ، نذورات و قربانی و سایر موارد به مددجویان و نیازمندان این شهرستان کمک و مساعدت کرده اند.

مدیر کمیته امداد شفت از واریز ۹۸۰ میلیون تومان مستمری به حساب حدود ۱۰ هزار نفر از مددجویان تحت پوشش این شهرستان در این مدت خبر داد و گفت: سال گذشته بیش از ۱۳۰ میلیون تومان نیز بعنوان موردی به مددجویان و افراد غیر تحت پوشش شفت اختصاص داده شده است .

محمودی با اشاره به پرداخت ۴۲ میلیون ریال کمک هزینه جهیزیه به ۵ نوعروس تحت حمایت کمیته امداد شفت در سال گذشته افزود: یک واحد مسکونی ۴۵ متری نیز برای یک خانواده یتیم در سال جاری توسط نیکوکاران این شهرستان احداث شده است .

وی با بیان اینکه مردم نیکوکار شفت در سال گذشته بیش از ۱۰ میلیون تومان در راستای اجرای طرح محسنین به نیازمندان کمک کرده اند گفت: در سالجاری نیز بالغ بر ۱۷۵ میلیون تومان از سوی مردم نیکوکار شفت در جهت پس انداز ، مخارج تحصیل و غیره ایتام تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان هزینه شده است .

هم اکنون ۱۸۲ یتیم تحت پوشش کمیته امداد شفت هستند که از سوی هزار و ۲۵۸ نیکوکار حمایت می شوند و ۵۲ نیکوکار نیز حمایت ۱۵۳ نفر از خانواده های طرح محسنین را بر عهده دارند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه