تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۷-۹:۴۰ ب.ظ
کد خبر : 319334
نسخه چاپی نسخه چاپی
عصر امروز؛

لیگ کاراته آینده سازان دختر برگزار شد

هفته اول لیگ آینده سازان دختران امروز پنجشنبه ۱۸ مردادماه در سالن شهید کبگانیان برگزار شد.

به گزارش ۸دی،هفته اول لیگ آینده سازان دختران امروز با حضور ۳۱ تیم در ۸ گروه در سالن شهید کبگانیان تهران پیگیری شد و نتایج ذیل بدست آمد:

گروه یک:
مرحله اول: الو پرده گیلان – استراحت
رزم آوران ساری ۷ – نخبگان ۷ برنده رزم آوران
مرحله دوم: رزم آوران ساری– استراحت
نخبگان ۳ – الو پرده گیلان ۱۲
مرحله سوم: نخبگان – استراحت
الو پرده گیلان ۱۰- رزم آوران ساری ۴
جدول رده بندی: ۱- الو پرده ۲- رزم آوران ۳- نخبگان

گروه دو:
مرحله اول: شیتوریو اینوئی ها مازندران ۴– هیئت کاراته قزوین۱۰
شهر قدس ۳– عقاب مقاومت بروجرد۹
مرحله دوم: شهر قدس۰ – هیئت کاراته قزوین ۱۵
عقاب مقاومت بروجرد ۲ – شیتوریو اینوئی ها مازندران ۱۱
مرحله سوم: عقاب مقاومت بروجرد ۲– هیئت کاراته قزوین ۱۱
شیتوریو اینوئی ها مازندران ۱۱- شهر قدس ۲
جدول رده بندی: ۱- هیئت کاراته قزوین ۲- شیتوریو اینوئی ها مازندران ۳-عقاب مقاومت بروجرد

گروه سه:
مرحله اول: ستارگان پایتخت ۳– صنعت مس رفسنجان ۹
سبک wjka 2– هیئت کاراته سیستان و بلوچستان ۱۱
مرحله دوم: سبک wjka 0– صنعت مس رفسنجان ۱۵
هیئت کاراته سیستان و بلوچستان ۲ – ستارگان پایتخت ۱۱
مرحله سوم: هیئت کاراته سیستان و بلوچستان ۱ – صنعت مس رفسنجان ۱۳
ستارگان پایتخت ۱۱- سبک wjka 2
جدول رده بندی: ۱-صنعت مس رفسنجان ۲- ستارگان پایتخت ۳- هیئت کاراته سیستان وبلوچستان

گروه چهار:
مرحله اول: صبا شیراز۶ – شیتوریو اینوئی ها خوزستان ۶ برنده صبا شیراز
بخشداری فشافویه ۰– آکادمی نریمان ۱۵
مرحله دوم: بخشداری فشافویه ۳– شیتوریو اینوئی ها خوزستان ۱۲
آکادمی نریمان ۱۰- صبا شیراز ۴
مرحله سوم: آکادمی نریمان ۷- شیتوریو اینوئی ها خوزستان ۷ برنده نریمان
صبا شیراز۱۰- بخشداری فشافویه ۴
جدول رده بندی: ۱-آکادمی نریمان ۲- صبا شیراز۳- شیتوریو اینوئی ها خوزستان

گروه پنج:
مرحله اول: باشگاه ملی پوشان ۴– هیئت کاراته کبودر آهنگ ۱۰
ستارگان شمال ۱۱ – هیئت کاراته رباط کریم ۲
مرحله دوم: ستارگان شمال ۱۰– هیئت کاراته کبودر آهنگ ۸
هیئت کاراته رباط کریم ۲- باشگاه ملی پوشان ۱۱
مرحله سوم: هیئت کاراته رباط کریم ۰- هیئت کاراته کبودر آهنگ ۱۵
باشگاه ملی پوشان ۴– ستارگان شمال ۱۰
جدول رده بندی: ۱- ستارگان شمال ۲- هیئت کاراته کبودر آهنگ ۳- باشگاه ملی پوشان

گروه شش:
مرحله اول: نیک نژاد الف ۱۵– باشگاه فدک ۰
ستارگان سبلان ۱۵– افق بابلسر ۰
مرحله دوم: ستارگان سبلان ۱۵– باشگاه فدک ۰
افق بابلسر۴- نیک نژاد الف ۱۰
مرحله سوم: افق بابلسر۹- باشگاه فدک ۳
نیک نژاد الف ۵– ستارگان سبلان ۸
جدول رده بندی: ۱- ستارگان سبلان ۲- نیک نژاد الف ۳- افق بابلسر

گروه هفت:
مرحله اول: شهرداری جوانه صفادشت ۱۲- هیئت کاراته مهاباد ۳
گوجوریو ساری ۷– هیئت کاراته خراسان رضوی ۷ برنده هیئت کاراته خراسان رضوی
مرحله دوم: گوجوریو ساری ۹ – هیئت کاراته مهاباد ۳
هیئت کاراته خراسان رضوی ۶ – شهرداری جوانه صفادشت ۹
مرحله سوم: هیئت کاراته خراسان رضوی ۱۰- هیئت کاراته مهاباد ۴
شهرداری جوانه صفادشت ۹- گوجوریو ساری ۶
جدول رده بندی: ۱- شهرداری جوانه صفادشت ۲- هیئت کاراته خراسان رضوی۳- گوجوریو ساری

گروه هشت:
مرحله اول: شالوده گستر سنندج ۳- باشگاه گردآفرید ۱۲
نیک نژاد ب ۵– پاسارگاد سند ۸
مرحله دوم: نیک نژاد ب ۰– باشگاه گردآفرید ۱۵
پاسارگاد سند ۳- شالوده گستر سنندج ۱۲
مرحله سوم: پاسارگاد سند ۰- باشگاه گردآفرید ۱۵
شالوده گستر سنندج ۱۰- نیک نژاد ب ۴
جدول رده بندی: ۱- باشگاه گردآفرید ۲- شالوده گستر سنندج ۳- پاسارگاد سند


منبع : برنا
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه