تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۷-۷:۲۳ ب.ظ
کد خبر : 287805
نسخه چاپی نسخه چاپی

خانم بازیگر : باید ادامه “پایتخت” ساخته شود

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: چون مردم سریال پایتخت را دوست داشته و دارند و نیز با توجه به پرداخت درست به موضوع داعش و مدافعان حرم در سریال مسلما بهتر مسئله داعش، جنگ و اتفاقاتی که برای مردم افتاد را درک می کنند.

به گزارش ۸دی، نعیمه نظام دوست بازیگر سینما و تلویزیون درباره سریال “پایتخت ۵” گفت: به طور قطع وقتی پشت تولید یک اثر سیروس مقدم به عنوان کارگردان باشد و محسن تنابنده آن را بنویسد کار خوبی خواهد شد.

بازیگر “روزهای زندگی” درباره کیفیت سریال پایتخت به ویژه فصل پنجم آن اظهار کرد: استقبال مردمی از پایتخت ۵ نشان می دهد که این سریال خوب ساخته شده، درست به مخاطب ارائه شده و بازی خوب بچه ها را همچون فصل های گذشته داشته است.من بازی های خوب این مجموعه را دیده ام و خودم نیز در پایتخت یک حضور داشته ام و می دانم این جزئیات و ویژگی ها در کیفیت اثر و تاثیرگذاری بر کل جامعه چقدر موثر است.

وی به موضوع گروهک تروریستی داعش و مدافعان حرم اشاره کرد و افزود: در فضای مجازی قسمت های زیادی این سریال پخش شده و مطمئنا تاثیرگذار بوده است. چون مردم سریال پایتخت را دوست داشته و دارند و نیز با توجه به پرداخت درست به موضوع داعش و مدافعان حرم در سریال، مسلما مسئله داعش، جنگ و اتفاقاتی که برای مردم افتاد برای مخاطبان بیش از پیش قابل درک شده است.

نظام دوست تولید فصل های بعدی سریال پایتخت را لازم دانست و خاطرنشان کرد: وقتی گروه تولید یک سریال می توانند به خوبی با هم تعامل داشته و کار کنند، حرف برای گفتن دارند و کیفیت خوب اثر را رقم می زنند چرا نباید فصل های بعدی ساخته شود. وقتی می بینیم مردم از یک سریال تا این میزان استقبال می کنند و شبکه های ماهواره ای را ترک می کنند بنابراین باید پایتخت ادامه پیدا کند و فصل های بعدی آن ساخته شود.


منبع : افکار نیوز
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه