تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۶-۱:۴۲ ق.ظ
کد خبر : 275509
نسخه چاپی نسخه چاپی
بیت المالی که با تصمیمات نادرست به یغما می رود؛

میله های مسیر بی.آر.تی رشت برچیده شد + تصاویر

شامگاه پنجشنبه میله ها و محدوده جدا کننده مسیر بی.آر.تی رشت درمحدوده میدان حشمت تا فرهنگ جمع آوری شد.

به گزارش ۸دی، دو سال پیش در مرداد ماه سال ۹۴،  ۳۷ اصله درخت در خیابان امام خمینی رشت در محدوده چهارراه قدس تا میدان فرهنگ به بهانه اجرای طرح بی.آر.تی شبانه قطع شد.

اکنون در ساعت های پایانی پنجشنبه ۳ اسفند میله های مسیر بی.آر.تی رشت در محدوده میدان حشمت تا فرهنگ جمع آوری شد.

در سی امین جلسه شورای اسلامی شهر رشت که دوم اسفند برگزار شد اعضای شورای شهر رشت تصمیم گرفتند میله های مسیر بی آرتی به منظور کاهش حجم ترافیک جمع آوری شود.

اگرچه در زمان اجرای این طرح نیز عده زیادی از کارشناسان عرض خیابان های رشت را برای اجرای آن نامناسب می دانستند اما شورای چهارم بی تفاوت به آن ها با صرف هزینه بیت المال طرح ناقص بی.آر.تی رشت را اجرا کرد.

اینکه مدیران و تصمیم گیرندگان شهر طرحی را مصوب کنند و همان شورا در فصلی دیگر آن طرح را نادرست دانسته و برچیند داستان هر روزه شهر ماست و در این میان فقط بیت المال مردم است که با تصمیمات نادرست مدیران شهری به یغما می رود.

عکاس: مصطفی نظری

يک ديدگاه

  1. رشتی گفت:

    باسلام
    کسی یانهادی یامرجعی برای بازپس گیری هزینه های میلیاردی حفاری،نصب پایه های نرده ها، ده ها تن فلز، جوشکاری،رنگ ،مصالح ساختمانی، ساختن ایستگاه ها وسط خیابان، گماردن ماموران تاکسرانی بعضا بی اخلاق و…، جریمه هایی که ماموران راهور برای برخی ازرانندگان دراین مسیرنوشته شده ، درگیریهایی که بعضا بامغازه داران این محدوده درطی این مدت رخ داده، تصادف هایی که دراین محدوده زمانی به وقوع پیوسته که بعضا منجر به جرح یا فوت عزیزان خانواده های شده ، ضرروزیانی که این طرح به مغازه داران این محدوده وارد کرده به نحوی که برخی ناچار به بستن مغازه هاویا انتقال از آنجا شدند و هزاران مشکلی که این طرح بیهوده که شایدبااهدافی خاص وباسکوت معنادارشورای شهر قبلی ومسئولین ناظر شهرواستان ،برای برچیدن وخراب کردن ساخته شده است ، وجود دارد؟؟یانه ؟؟؟؟ آیا حق الناس وبیت المال دراین شهرودستگاه ها معنی ومفهوم دارد یااینکه ؟؟؟؟؟

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه