تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۶-۱۲:۰۱ ق.ظ
کد خبر : 221871
نسخه چاپی نسخه چاپی
کوتاه نوشت؛

تحقیر ملت در خانه ملت

خوار و خفیف کردن عزت و غرور ملی تجلی گفتمان ذلت جریان اصلاح‌طلبی است که دیروز در رفتار نمایندگان لیست امید بروز کرد!

به گزارش ۸دی، سید مجتبی میرحسینی در یادداشتی کوتاه درباره سلفی خفت بار نمایندگان اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی با موگرینی نوشت:

 رفتار سخیف نمایندگان لیست امید مجلس برای گرفتن عکس سلفی با موگرینی را نباید تنها یک رفتار شخصی از سر جوزدگی و سبک سری عده ای نماینده قلمداد کرد! بلکه این مرام و مسلک را می‌توان نوعی گفتمان ذلت به حساب آورد که تقریبا ۴ سال است که در عملکرد دولت تدبیر ظهور و بروز دارد!

وقتی دولت به وزیری که در قلب رآکتور هسته‌ای بتون می‌ریزد و غنی‌سازی ۲۰ درصد را نابود می‌کند نشان لیاقت می‌دهد! وقتی وزیر امور خارجه برای گرفتن ویزا در مقابل امیر کویت زانو می‌زند! وقتی دولت نقض مکرر برجام توسط آمریکا را ماله‌کشی می‌کند! وقتی دولت به جاسوس تیم هسته‌ای نشان افتخار می‌دهد! وقتی دولت سود سرشار صنعت خودرو را دو دستی تقدیم پژو فرانسه می‌کند در حالی که فرانسوی‌ها در مذاکرات برجام نقشی تخریبی داشتند و همچنان از منافقین در فرانسه حمایت و محافظت می‌کنند! وقتی دولت سود میلیارد دلاری قراردادهای نفتی را به رقم سابقه رشوه‌دهی توتال به جیب فرانسوی‌ها واریز می‌کند! تجلی این اجنبی پرستی دولت همان می‌شود که نمایندگان لیست امید که توسط خاتمی چینش شده‌اند دیروز انجام دادند! خوار و خفیف کردن عزت و غرور ملی تجلی گفتمان ذلت جریان اصلاح‌طلبی است که دیروز در رفتار نمایندگان لیست امید بروز کرد!

۲ ديدگاه

 1. مریم گفت:

  واقعا خجالت آور است! بعد ما از مردم انتظار داریم موقع آتش سوزی وحوادث به جای سلفی گرفتن به حادثه دیده ها کمک کنند! اونوقت نوماینده مردم که مثلا عصاره ملته اینجوری ملت رو تحقیر میکنه!!!!

 2. مریم گفت:

  اینها شان نمایندگی خودشون رو که رعایت نکردن هیچی شان ملت رو هم رعایت نکردن! خجالت رو باید کسانی بکشن که چشم و گوش بسته به لیست امید رای دادن!!!!

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه