بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۲-۹:۰۶ ق.ظ
کد خبر : 11677
نسخه چاپی نسخه چاپی
نجفی استاندار گیلان بیان نمود:

وضع استان تا چند ساعت آینده کاملاً عادی خواهد شد!!!

نجفی: در ۴ ساعت گذشته نزدیک به ۲۰۰ واحد مسکونی که در معرض خطر آبگرفتگی بوده اند تخلیه شده اند و راه های روستایی که آسیب دیده بودند در حال مرمت است و برق تمام روستاها وصل شده است و فکر می کنم تا چند ساعت آینده وضعمان کاملاً عادی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی ۸دی نیوز در پی بارندگی های اخیر گیلان و راه افتادن  سیل در برخی روستاها نجفی  استاندار گیلان در گفتگویی با شبکه خبر اقدامات انجام شده در استان را تشریح نمود.

نجفی از بارش متوسط ۱۳۲ میلی متر باران در ۳۰ ساعت گذشته خبر داد و  شهرستانهای رشت ، فومن ، صومعه سرا و شفت را از شهرستانهایی معرفی کرد که دچار مشکلات ناشی از آب گرفتگی معابر و راه ها شده اند.

استاندار گیلان در زمینه مشکل قطع  برق این شهرستانها گفت: در شهرستانهای فومن ، صومعه سرا و شفت قطع برق هم داشته ایم . نجفی از راه افتادن کمیته بحران در ۴ شهرستان استان خبر داد و از جدیت و تلاش آنها در رفع مشکلات مردم خبر داد.

نجفی ادامه داد: در ۴ ساعت گذشته نزدیک به ۲۰۰ واحد مسکونی  که در معرض خطر آبگرفتگی بوده اند تخلیه شده اند و راه های روستایی که آسیب دیده بودند در حال مرمت است و برق تمام روستاها وصل شده است و فکر می کنم تا چند ساعت آینده وضعمان کاملاً عادی خواهد شد.

najafi

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه