تاریخ انتشار : ۱۰ شهریور ۱۳۹۲-۹:۲۴ ق.ظ
کد خبر : 1050
نسخه چاپی نسخه چاپی
آیت الله قربانی:

مقابله با افکار مخالف اسلام، نیازمند بهره گیری از روش مکتب امام صادق(ع) می باشد

نماینده ولی فقیه در گیلان استدلال و اقناع را زمینه ساز گسترش مکتب امام صادق(ع) در جهان اسلام دانست و گفت: در عصر کنونی مقابله با افکار مخالف اسلام، نیازمند بهره گیری از این روش می باشد.

به گزارش ۸دی نیوز، آیت الله زین العابدین قربانی عصر روز گذشته(شنبه) در دیدار با برخی از اعضای مجمع شاگردان مکتب امام جعفر صادق (ع) شهر رشت که به مناسبت سالروز شهادت این امام بزرگوار برگزار شد، استدلال و اقناع را زمینه ساز گسترش مکتب امام صادق(ع) در جهان اسلام دانست و تصریح کرد: در عصر کنونی مقابله با افکار مخالف اسلام، نیازمند بهره گیری از این روش می باشد.

نماینده ولی فقیه در گیلان همچنین خاطرنشان کرد: رمز موفقیت و ماندگاری این مکتب، علم محوری و تجهیز به سلاح دانش بود که با قدرت اقناع و استدلال توانست تهدیدها را بی ثمر نماید.

امام جمعه رشت گفت: در حال حاضر بسیاری از عقاید افراطی و التقاطی از طریق کانال های ماهواره ای تبلیغ می شود و شاگردان راستین امام صادق(ع) باید با این روش، به مبارزه با آن بپردازند.

وی با بیان اینکه در عصر جهانی شدن نمی توان از گردش اطلاعات بین توده های مردم جلوگیری نمود، ابراز نمود: ما هم باید حوزه های علمیه را تقویت کنیم و هم شاگردان منسوب به آن حضرت را پرورش دهیم.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه