تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۴-۱۲:۰۵ ب.ظ
کد خبر : 69615
نسخه چاپی نسخه چاپی
کوثری:

استیضاح ظریف مطرح نبوده و نیست/ بی‌اعتمادی ما به خباثت آمریکایی‌هاست

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی گفت: ملت و افرادی که نگرانی‌هایی در روند مذاکرات هسته‌ای دارند این نگرانی‌های آن‌ها به دلیل خباثت کشورهای آمریکایی و غربی است اما این بدان معنا هم نیست که بیان کنیم از تیم مذاکره کننده خود گله نداریم.

 به گزارش ۸دی نیوز، اسماعیل کوثری، در گفتگو با خبرنگار پارلمانی «خبرگزاری دانشجو» در رابطه با نگرانی‌های موجود پیرامون عدم اعتماد به رئیس تیم مذاکره کننده هسته‌ای، گفت: بی‌اعتمادی نمایندگان به تیم مقابل است نه به رئیس تیم هسته‌ای کشور اما از تیم هسته‌ای کشور انتظار داریم بسیار شفاف‌تر به مردم گزارش دهد و کمتر در مقابل غربی‌ها بایستند.
وی د رادامه افزود: ملت و افرادی که نگرانی‌هایی در روند مذاکرات هسته‌ای دارند این نگرانی‌های آن‌ها به دلیل خباثت کشورهای آمریکایی و غربی است اما این بدان معنا هم نیست که بیان کنیم از تیم مذاکره کننده خود گله نداریم.
نماینده مردم تهران در خانه ملت خطاب به تیم مذاکره کننده، بیان کرد: اگر آمریکایی‌ها برای شفاف کردن ملت و کنگره فکت شیت ارائه می‌کنند تیم مذاکره کننده نیز باید فکت شیت ایرانی را بصورت مکتوب جهت شفاف سازی ملت ارائه دهد و بر اساس‌‌ همان چیزی که در مکتوب ارائه شده، ملت در خصوص پذیرش و یا مخالفت با توافق نامه تصمیم بگیرند.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص اینکه آیا عدم استیضاح وزیر امور خارجه در طی ۱۸ ماه نشان از اعتماد نمایندگان به ظریف است، گفت: خیر بحث استیضاح ظریف تا کنون مورد بحث نبوده و نیست. نگرانی های موجود از روند مذاکرات ربطی به استیضاح وزیر امور خارجه ندارد.

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه