تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۲-۱:۵۲ ب.ظ
کد خبر : 6850
نسخه چاپی نسخه چاپی
ایرج ندیمی:

دکتر نجفی از تهران به لاهیجان آمد تا به من رای دهد!

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل گفت: آقای نجفی گفته بودند در این دوره انتخابات مجلس از تهران به لاهیجان آمدند تا به من رای دهند ایشان وما درانتخابات دوره اول براى هاشمى فعالیت مى کردیم

به گزارش سرویس سیاسی  ۸دی نیوز، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در خصوص تصمیم قطعی دولت بر تغییر استاندار گیلان گفت: اینجانب نیز طرف مشاوره دولت ( به عنوان فرد ) در خصوص انتخاب استاندار قرار گرفتم.ندیمی با اشاره به معرفی نجفی به عنوان استاندار گیلان، اظهار داشت: در مجمع نمایندگان گیلان بر اساس شش رأى معرفى آقای نجفی صورت پذیرفت.
وی افزود: ستاد دکتر روحانى نیز در نامه ای به آقای “مرتضی بانک” معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری، شخص دیگرى را معرفى کردند.

رئیس مجمع نمایندگان در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص اظهار نظرات متفاوت در خصوص انتخاب استاندار گفت: بنده به عنوان رئیس مجمع نمایندگان، آنچه در رسانه ها مطرح کردم، نظرات کل مجمع بود.

ندیمی با تأکید بر اینکه دولت حق تصمیم گیرى نهایی را دارد، گفت: در مورد گزینه هاى بومى (مثل آقاى نجفى) که در همه این سالها با هم روابط داشته و داریم، بنده تاکنون نظر منفى نداشته و نداده ام.

وی افزود: در مورد استاندار فعلى و آقایان علیزاده و کاتب نیز چون مجمع نمایندگان اندیشیده و نظر مجمع را اعلام داشته ایم.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با اشاره به افرادی که در حال فضا سازی برای خود هستند، تصریح کرد: این افراد حتماً مى دانند که نمایندگان از قدرت بالایی برخوردارند.

ندیمی اظافه کرد: در هر حال این هفته هر کسی از دوستان گیلانى مطرح شوند از جهتى خوشحالى و از بعدى گرفتارى مثل، عدم پرداخت حق طبیعی چایکاران (وجه خرید تضمینى) وجود دارد.

وی در پایان با اشاره به روابط خود با آقایان نجفى، گفت: این روابط در ایام اجرایی و اقتصادى و حتى بیکارى بوده و خواهد بود وی افزود آقای نجفی گفته بودند در این دوره انتخابات مجلس از تهران به لاهیجان آمدند تا به من رای دهند  ایشان وما درانتخابات دوره اول براى هاشمى فعالیت مى کردیم

منبع:دیارمیرزا

 

کلمات کلیدی :

يک ديدگاه

  1. منتظران گفت:

    چقدر دروغ؟!

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه