بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۲-۱۱:۰۹ ق.ظ
کد خبر : 6753
نسخه چاپی نسخه چاپی
رییس هیأت مدیره شرکت مخابرات:

رابطه شرکت مخابرات ایران و وزارت ارتباطات باید رابطه پدر و فرزندی باشد

رییس هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: امیدواریم حضور دکتر عمیدیان در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باعث حل مشکلات اپراتورها شود و منافع دولت، مردم و اپراتورها با هم تأمین شود.

به گزارش۸دی نیوز، دکتر سید هاشمی در آیین تودیع و معارفه نماینده دولت در هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان این مطلب اظهار داشت: موفقیت ایشان در هر سنگری که باشد، موفقیت ارتباطات کشور خواهد بود، از اینرو برای ایشان آرزوی توفیق داریم.

وی حضور مهندس جهانگرد را به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران و نماینده دولت در شرکت و جایگزین مهندس عمیدیان سبب خیر و برکت برای مخابرات دانست و افزود: با تجربه ای که ایشان در حوزه فناوری اطلاعات دارند، امیدواریم بتوانیم حداکثر بهره را برای تقویت حوزه IT شرکت از دانسته های علمی ایشان ببریم.

رییس هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه جایگاه و سمت برای انسان ماندنی نخواهد بود گفت: تنها عملکرد انسانها است که ماندنی ست، لذا امیدواریم در مسؤولیتی که تک تک ما داریم بتوانیم مقابل آحاد ردم سربلند باشیم.

دکتر سید هاشمی به گفته رابطه پدر و فرزندی شرکت مخابرات ایران و وزارت ارتباطات تأکید کرد و افزود: اگر این رابطه محقق شود، خروجی کارها هم بر این اساس برای هر دو قابل قبول خواهد بود.

گفتنی ست، در این مراسم که صبح روز ۱۷ مهر ۹۲ انجام شد، مهندس جهانگرد به عنوان عضو هیأت مدیره و نماینده دولت در ترکیب هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران معرفی و از زحمات و خدمات مهندس علی اصغر عمیدیان توسط رییس هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران تقدیر به عمل آمد.

 

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه