بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۲-۸:۵۳ ب.ظ
کد خبر : 6016
نسخه چاپی نسخه چاپی
در راستاي ترويج فرهنگ قوانين و مقررات راهنمايي

ترخیص خودرو و موتورسیکلت های توقیفی در هفته ناجا

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان گیلان از ترخیص خودرو و موتورسیکلت های توقیفی در هفته ناجا سال ۱۳۹۲ خبر داد.

به گزارش ۸دی نیوز سرهنگ سید تقی امینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان گیلان از ترخیص خودرو و موتورسیکلت های توقیفی در هفته ناجا سال۱۳۹۲ خبر داد .

  سرهنگ سید تقی امینی  گفت:پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان در راستای ترویج فرهنگ قوانین و مقررات راهنمایی و حفظ حقوق شهروندی، خودرو و موتورسیکلت هایی را که به علت ارتکاب تخلفات رانندگی و یا در اجرای طرح های ویژه ترافیکی توسط راهنمایی و رانندگی متوقف و به پارکینگ منتقل شده اند و مدت زمان توقف آنها سپری نشده است را در ایام هفته ناجا از تاریخ   ۱۳ مهر تا ۱۹ مهر ترخیص می نماید.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان گیلان افزود: دارندگان خودرو و موتورسیکلت های توقیفی می توانند با در دست داشتن مدارک در مدت تعیین شده به پلیس راهنمایی و رانندگی  محل توقف  وسیله نقلیه مراجعه و نسبت به ترخیص وسیله نقلیه مربوطه اقدام نمایند.

سرهنگ امینی در پایان تصریح کرد: تسهیلات مذکور مشمول خودرو وموتورسیکلت هایی که بنا به دستور مراجع قضایی و یا به علت ارتکاب جرایم دارای شاکی خصوصی برای توقیف می باشند،ابلاغ نشده و لازم است توسط مراجع قضایی تعیین تکلیف شوند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه