تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۳-۲:۴۵ ب.ظ
کد خبر : 55460
نسخه چاپی نسخه چاپی
آقای نماینده! میدانی چه کسانی را شاد کردی؟

دیدگاه ابهام‌آمیزنماینده لاهیجان وسیاهکل در خصوص فتنه!/ ندیمی شفاف‌سازی کند

از آنجایی که این اظهارات آقای ندیمی تأمل برانگیز بوده و مبهم می باشد، امید است این نماینده مجلس با توضیحات خود در خصوص فتنه ۸۸ ابهام بوجود آمده برای مردم شریف استان گیلان رفع کند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی ۸دی نیوز، ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل مصاحبه ای را با سایت نامه نیوز در خصوص وضعیت وزیر پیشهادی علوم انجام نمود که در آن از احتمال رأی کم نمایندگان به دانش آشتیانی خبر داد.
وی همچنین خاطرنشان کرد: بنده به آقای نیلی احمدآبادی گفتم که مشکل به دلیل بحث علمی شما نبوده و نیست و نمایندگان از شما شفاف سازی در مورد مسائل سیاسی را می‌خواهند. وزیری که به مجلس معرفی می‌شود در جلسه دفاع نباید از سوابق علمی خود حرفی بزند بلکه باید مسائل انقلابی و سیاسی علی الخصوص انتخابات ریاست جمهوری قبل را توضیح دهد.
وی در ادامه به انتظارات نمایندگان مجلس از وزرای دولت اشاره نمود و تأکید کرد: مردم باید بدانند که در ادوار گذشته‌ مجلس، به هیچ عنوان چنین چیزی وجود نداشت که به وزیر بگوییم شما در فتنه چه نقشی داشتی؟ متاسفانه این داستان جدیدی است که مدتی است در میان نمایندگان وجود دارد که باید بفکر تغییر رویه باشند.نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با اشاره به این موضوع که دغدغه اصلی مردم معیشت و اشتغال است، خاطرنشان کرد: به یکی از نمایندگان مخالف به شوخی گفتم شما عسل‌ها و خربزه ها با هم قاطی شده اید تا مجلس را منهدم کنید. مسئله اصلی مردم وزارت علوم نیست، دغدغه اصلی آنها معیشت و اشتغال جوانانشان است و اگر به مسئله هسته ای دل بسته اند فقط برای گره گشایی در اقتصاد است.
از آنجایی که این اظهارات آقای ندیمی تأمل برانگیز بوده و مبهم می باشد، امید است این نماینده مجلس با توضیحات خود در خصوص فتنه ۸۸ ابهام بوجود آمده برای مردم شریف استان گیلان رفع کند.
جهت یادآوری بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری درباره فتنه را در زیر منتشر نمودیم:
هر کسی علیه نظام جمهوری اسلامی انگیزه‌ای داشت – در شکل قومیّت‌ها، در شکل آدمهای گوناگون – هرچه توانستند، کمک کردند؛ آخریِ آنچه مردم به چشمشان دیدند، فتنه‌ی سال ۸۸ است. رئیس‌جمهور آمریکا با کمال وقاحت ایستاد و از فتنه‌گران در تهران حمایت کرد؛ حالا هم اخیراً دارند حمایت میکنند. (۹۲.۱۱.۲۸)

مسئله فتنه و فتنه گران، از مسائل مهم و از خطوط قرمز است که آقایان وزرا باید همانگونه که در جلسه رأی اعتماد خود بر فاصله گذاری با آن تأکید کردند، همچنان بر آن پایبند باشند.(۹۳.۰۶.۰۵)

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه