تاریخ انتشار : ۷ مهر ۱۳۹۲-۱۰:۴۱ ق.ظ
کد خبر : 5364
نسخه چاپی نسخه چاپی
فرمانده گردان حضرت ابوالفضل (ع) لشکر قدس گیلان:

آمریکا به دنبال تغییر رفتار در ایران است

بهروز جلایی فرمانده گردان حضرت ابوالفضل (ع) لشکر قدس گیلان گفت: دشمن به دنبال تغییر رفتار در ایران است و نباید به دلیل تحریم در مقابل آنها دست دراز کنیم و باید پشت سر ولایت فقیه باشیم.

به گزارش ۸دی نیوز، بهروز جلایی در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح فومن، اظهار کرد: جنگی که بین چند کشور واقع می‌شود تحلیل اولیه این است که جبهه‌ای برنده یا جبهه بازنده شده و یا اینکه با یک تصمیم بین‌المللی جنگ خاتمه پیدا کند، اما جنگ علیه جمهوری اسلامی از چنین تحلیلی برخوردار نبود.

*نقش ولایت فقیه در دفاع مقدس

وی ادامه داد: کسانی که جنگ را بر ما تحمیل کردند یک پیروز برای این جنگ متصور بودند و آن هم صدام بود.

این جانباز سرافراز دفاع مقدس، نقش ولایت فقیه را در شکست صدامیان مهم دانست و گفت: نخستین مسئله‌ای که سبب شد تا تحلیل آنها با شکست مواجه شود، مکتب ولایت مطلقه فقیه بود که برگرفته از مدینه‌النبی و تعالیم ائمه بود و در این نگاه شکست وجود ندارد و دومین مورد نیز حضور بسیجیان و رزمندگان مخلص در جبهه بود.

جلایی اضافه کرد: زمانی که جنگ بر ما تحمیل شد و کسانی که صلح بر امام (ره) را تحمیل کردند، آمریکا را حق نمی‌دانستند بلکه مقابله با دشمن را سخت می‌شمردند.

وی افزود: آنچه امروز به دست آوردیم بر اثر دفاع مقدس است و انقلاب را دفاع مقدس تثبیت کرد.

*آمریکا از حمایت صهیونیسم دست بر نمی‌دارد / آمریکا به دنبال تغییر در ایران است

دارنده مدال فتح، با بیان اینکه دشمن ایران اسلامی را به عنوان یک قدرت در منطقه شناخته است، تصریح کرد: آمریکا از هدف و حمایت همه جانبه خود از رژیم صهیونیستی دست بر نمی‌دارد و بارها با عناوین واهی شدیدترین تحریم‌ها را علیه ایران تحمیل کرده است.

وی با اشاره به اینکه شهدای ما از دشمن غفلت نکردند، تصریح کرد: شهدا امروز مورد احترام هستند و ما از باب اقتدار و با نرمش قهرمانانه آماده حضور در عرصه هستیم.

فرمانده گردان حضرت ابوالفضل (ع) لشکر قدس گیلان، خاطرنشان کرد: ایران طبق جهان‌بینی و ایدئولوژی اسلامی رفتار می‌کند و نباید بر اثر تحریم‌ها دست دراز کنیم و باید تنها باید پشت سر ولایت فقیه با عزم راسخ با تغییر رفتاری که دشمن به دنبال آن است مبارز کنیم و سبک زندگی که رهبر انقلاب فرمود تحقق بخشیم.

*سازماندهی گردان‌های بسیجی در فومن

سپاه ناحیه فومن نیز در مراسم مذکور یگان‌های حاضر در میدان را نمونه کوچکی از دهها گردان آماده رزم بسیجی این شهرستان اعلام کرد.

علی توشه اظهار کرد: این گردان‌ها در مقابل تهدیدهای دشمن سازماندهی شده‌اند تا طبق دکترین جنگ نامتقارن وارد عمل شوند.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با تصریح بر اینکه در مقابله با تهدیدات مصنوعی و طبیعی گردان‌های پایگاه‌محور بر اساس دکترین رزم سپاه شکل گرفته است، افزود: گردان‌های امام حسین (ع) در برابر تهدیدات نظامی با آمادگی بالا همراه با معنویت نیروهای خود وارد عرصه می‌شوند.

وی، عرصه جنگ امروز را جنگ نرم خواند و حضور بسیجیان با بصیرت را در این میدان نبرد ضروری دانست.

منبع: فارس

کلمات کلیدی : ، ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه