تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۳-۱۲:۳۲ ق.ظ
کد خبر : 50700
نسخه چاپی نسخه چاپی
لاهوتی:

منافع عده‌ای در این است که هواپیماهای توپولوف به کشور بازگردد

موتور این نوع از هواپیماها با اشکالاتی مواجه است که شرکت سازنده و طراح نیز نتوانسته در این خصوص پاسخ قانع‌کننده به ما بدهد

به گزارش ۸دی نیوز، مهرداد لاهوتی، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارسینه بازگشت هواپیماهای توپولوف زمینگیر به ناوگان هوایی کشور را اشباهی محض خواند و گفت: وزارت راه و شهرسازی نباید مسئولیت چنین خطایی را بپذیرد.

وی افزود: اعضای کمیسیون عمران مجلس زمانی که این هواپیماها در ایران زمین‌گیر شدند جلسات مختلفی برگذار کرده و این موضوع را مورد بررسی قرار دادند. در نتیجه این جلسات مشخص شد که موتور این نوع از هواپیماها با اشکالاتی مواجه است که شرکت سازنده و طراح نیز نتوانسته در این خصوص پاسخ قانع‌کننده به ما بدهد.
به اعتقاد نماینده مردم لنگرود در خانه ملت منافع عده‌ای در این است که تلاش کنند هواپیماهای توپولوف را به ناوگان هوایی کشور بازگردانند.
وی تاکید کرد: اگر وزیر راه و شهرسازی مسئولیت بازگشت این هواپیماها را بپذیرد باید در صورت برزوز هرگونه حادثه‌ای پاسخگو باشد.
لاهوتی در پایان خاطرنشان کرد: قطعا نظر کمیسیون عمران در خصوص بازگشت توپولوف‌ها منفی است، چرا که مصوب کرده‌ایم دیگر از این نوع هواپیماها استفاده نکنیم
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه