تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۳-۱۲:۳۴ ق.ظ
کد خبر : 50377
نسخه چاپی نسخه چاپی
پس از دستگیری مجرم در صومعه سرا؛

قربانی تجاوز : مرد بی رحم، گریه‌هایم را دید و خندید

یکی از قربانیان تجاوز با اشاره به این که مرد جوان گریه‌های وی را دیده اما به او خندیده است، گفت: هرچه او را به مقدساتم قسم دادم گفت این چیزها را نمی‌فهمد و نمی داند.

به گزارش۸د نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، ۹ دی ماه سال ۹۲ بود که خبر دستگیری مرد جوانی منتشر شد که با جعل عنوان مأمور پست و مأمور اداره آب، برق و گاز اقدام به ورود به منازل شخصی و تجاوز به زنان جوان می‌کرد.

این فرد که در یکی از روستاهای شهرستان صومعه‌ سرا و در یک درگیری به دست  مأموران اداره ۱۶ آگاهی تهران دستگیر شده بود، سرانجام پس از ۹ ماه در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران در حال محاکمه است و به زودی حکم نهایی درباره وی صادر می‌شود.

خانم «ب» یکی از کسانی است که در جریان این اتفاقات طعمه شکارچی زنان شده است.

وی در گفت‌ و گو با فارس به بیان چگونگی حادثه پرداخت هرچند این رسانه برای آنکه عواطف و احساست خوانندگان جریحه دار نشود از انتشار برخی از موارد مطرح شده خودداری کرد.

اوایل شهریور پارسال  حدود ساعت ۵ بعد از ظهر بود که زنگ در به صدا درآمد.

درب را همسایه طبقه پایین که پیرزنی مریض‌ احوال است، باز کرده بود و این فرد پس از ورود به داخل آپارتمان و اطلاع از نام مدیر ساختمان وارد طبقات شده بود و پس از این که مطمئن شده بود که طبقه بالا خالی است و طبقه پایین هم یک پیرزن زندگی می‌کند به سراغ واحد ما آمده بود.

وقتی جلوی در رفتم مرد قوی‌ هیکل و چهارشانه‌ ای را پشت در دیدم که خود را مأمور اداره برق معرفی کرد و چنین ادعا کرد که برق واحد ما اتصالی پیدا کرده است و دلیل آن هم این است که واحدهای دیگر از کولر گازی استفاده کردند و همین سبب فشار آمدن به سامانه برق ساختمان شده است.

من از این فرد خواستم با مدیر ساختمان بیاید که وی با ذکر نام مدیر ساختمان گفت، ایشان اکنون با یکی از همکارانم در طبقه پایین مشغول چک کردن تابلو برق سایر واحدها هستند، لطفا شما کنتور برق را قطع کنید و دوباره  وصل کنید.

من این کار را  کردم  و این فرد دوباره از من خواست که دو شاخه یخچال را از برق درآورم و  آن را وصل کنم.

من کمی شک کردم اما از آنجا که این فرد اسم مدیر ساختمان را آورده بود شکی که داشتم برطرف شد. دوباره به سمت در رفتم و از این فرد خواستم یا با مدیر ساختمان مراجعه کند و یا منتظر بماند تا ۲۰ دقیقه بعد که همسرم به منزل می‌آید برای رفع اتصالی برق اقدام کند.

این فرد به محض این که فهمید من در خانه تنها هستم در را هل داد و با یک چاقوی موکت‌ بری که کنار گردن من گذاشته بود دست من را گرفت و گفت که من یک قاتلم و ۵ نفر را کشته‌ ام و الان آمده‌ ام تا یک شنود که در کمد دیواری شما مخفی شده بردارم و بروم.

این فرد همانطور که دست من را گرفته بود و چاقو را زیر گردنم گذاشته بود من را به سمت اتاق خواب کشاند و آنجا بود که من به نیت پلید وی پی بردم و هر چه به او التماس کردم و او را قسم دادم گفت که من کسی را نمی‌شناسم و اگر حرفی بزنی تو را مانند دیگران می‌کشم.

این قربانی حادثه با تأکید بر این که تمام این اتفاقات در عرض ۱۰ تا ۱۵ دقیقه اتفاق افتاد، گفت: این فرد پس از تعرض به من همانطور که چاقو را جلوی گردنم گذاشته بود تا جلوی درب خروجی من را کشاند و گفت اگر جیغ بزنم همین‌ جا شاهرگم را می‌زند.

من آنقدر شوکه شده بودم که زبانم بند آمده بود و تنها رفتنش را تماشا کردم و چند دقیقه بعد به خود آمدم و با گریه به سمت منزل همسایه‌ها دویدم.

خانم «ب» با اشاره به این که پس از این اتفاق با پلیس تماس گرفته و موضوع را با آن‌ها در میان گذاشتیم، گفت: گویا یک بار این فرد را در شهر ری گرفته بودند اما با وثیقه ۱۰ میلیون تومانی آزاد شده بود.

متأسفانه پس از دستگیری در تهران هم خیلی ما را این طرف و آن طرف کشاندند و  چند روز قبل گفتند که این سری جلسه آخر دادگاه است و به زودی حکم نهایی صادر می‌شود.

وی ادامه داد: گویا این فرد آدم پولداری است که قبلا در کارهای ساختمانی بوده و ۲ همسر هم داشته و تمام تلاش خود را می‌کند تا هر طور شده حکم خود را تغییر دهد.

خانم «ب» در پایان گفت: خواسته من، همسرم و تمامی قربانیان این حادثه اشد مجازات برای این فرد حیوان‌ صفت است.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه