بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۷ مهر ۱۳۹۳-۱۰:۰۵ ق.ظ
کد خبر : 49817
نسخه چاپی نسخه چاپی
نجفی مطرح کرد:

جایگاه مدنظر ما در نظافت و زیبایی ، اندیشه ی والا و اصیل گیلانیان است

استاندار گیلان با اشاره به مواضع دولت جمهوری اسلامی ایران در یک سال گذشته گفت : تعامل اخلاق مدارانه و دفاع اصولی از مواضع کشورمان سبب شده است تا علاوه بر مقابله با هجمه های ناجوانمردانه استکبار ، فرصت مناسب برای ورود گردشگران خارجی فراهم شود

به گزارش ۸دی نیوز، استاندار گیلان با اشاره به مواضع دولت جمهوری اسلامی ایران در یک سال گذشته گفت : تعامل اخلاق مدارانه و دفاع اصولی از مواضع کشورمان سبب شده است تا علاوه بر مقابله با هجمه های ناجوانمردانه استکبار ، فرصت مناسب برای ورود گردشگران خارجی فراهم شود .

وی با بیان اینکه در افق سند چشم انداز باید به آمار ۲۰ میلیون گردشگر خارجی برسیم افزود : فضای جهانی هم اکنون مناسب تر از گذشته است و باید به خوبی از این فرصت ظرفیتساز با برنامه ریزی و افزایش امکانات زیر بنایی بهره برد.
نجفی به اقامت ۱۸ میلیون گردشگر در نیمه ی نخست امسال در استان اشاره کرد و گفت : براساس آمارهای نهاد های متولی این میزان اقامت ۹ درصد بیشتر از مدت مشابه پارسال است که نشان دهنده بهبود فضای کسب وکار در این بخش است .

استاندار با تاکید برلزوم مشارکت بخش خصوصی در توسعه گردشگری ، توجه ی ویژه به محیط زیست و زیباسازی شهرها را نیز در جذب گردشگران مؤثر دانست و افزود : جایگاه مدنظر ما در نظافت و زیبایی ، اندیشه ی والا و اصیل گیلانیان است ./ باشگاه خبرنگاران

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه