بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۳-۴:۰۵ ب.ظ
کد خبر : 48379
نسخه چاپی نسخه چاپی
نماینده مردم تهران در رشت:

کسانی که چشم به کمک دشمنان دوخته اند قرآن برای آنها هدایت گر نیست

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کسانی که بر خود و دیگران ظلم می کنند از نعمت هدایت قرآن بی بهره می شوند گفت: کسانی که چشم به کمک دشمنان دوخته اند قرآن برای آنها هدایت گر نیست.

به گزارش ۸دی نیوز، لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مراسم اختتامیه بیست و یکمین دوره مسابقات قرآنی خواهران بسیجی در رشت با اشاره به اینکه شرایط آموزش و فراگیر قرآن در کشور به خوبی مهیا است اظهار کرد: این امر را مدیون خون شهیدان ،ایثار گری جانبازان ، رهبری امام خمینی(ره) و مقام معطم رهبری هستیم.

ghoran00021

وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین اهداف حلقه های صالحین آموزش قرآن و آموزه های قرآنی است، افزود:شجره طیبه صالحین باید افراد را به سمت زندگی پاک هدایت کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کسانی که بر خود و دیگران ظلم می کنند از نعمت هدایت قرآن بی بهره می شوند گفت: کسانی که چشم به کمک دشمنان دوخته اند قرآن برای آنها هدایت گر نیست.

افتخاری با تاکید بر اینکه بسیاری وارد عرصه آموزش مفاهیم قرآنی می شوند ولی عده ای در نیمه راه می لغزند و قرآن برای آنها وسیله برای کسب نان می شود خاطرنشان کرد: اینها همان کسانی هاستند که قرآن آنها را لعنت کرده است.

وی با تاکید بر اینکه آموزش قرآن باید به صورت خوشه ای دنبال شود، تصریح کرد: میلیون ها نفر آماده اند تا دل و جان آنها با آموزه های قرآنی آشنا شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز جنگ نرم دشمنان علیه بشریت آغاز شده است، افزود: مهم این است که ما در میدان نبرد با روحیه بسیجی وارد شویم.

افتخاری با تاکید بر اینکه درحلقه های صالحین باید راه های نفوذ دشمنان و ناتوی فرهنگی آن را بشناسند، گفت: زندگی ساده و به دور از تجملات و تشریفات یکی از راه های مبارزه در جنگ نرم است.

وی دوری از تجملات را مورد تاکید قرارداد و تصریح کرد:در اوایل انقلاب این قفل از پای مردم برداشته شد ولی امروز محکم تر از گذشته این قفل زده شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی قفل تجملات و چشم و هم چشمی امروز باعث افزایش سن ازدواج و یا ازدواج های سست و ناپایدار شده است تصریح کرد: ترویج عفاف و حجاب یک راه دیگر مبارزه در جنگ نرم است.

افتخاری با اشاره به اینکه دشمن می خواهد ما سر گرم باشیم افزود: برای استفاده از فضاهای مجازی باید برنامه ریزی درست انجام شود دشمن از راه فضای مجازی می خواهد ذائقه جوانان ما را تغییر دهد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه