تاریخ انتشار : ۶ شهریور ۱۳۹۳-۱۲:۱۸ ب.ظ
کد خبر : 46384
نسخه چاپی نسخه چاپی
کوچکی نژاد:

رژیم صهیونیستی باید در بین کشورهای اروپایی جایی برای خود دست و پا کند

نماینده رشت در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی باید در آینده ی نزدیک فکری به حال خود کند و سرزمین های اشغالی را ترک نماید و در بین کشورهای اروپایی جایی برای خود دست و پا کند. این قطعاً تحقق پیدا می کند.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از خوبان خبر، جبار کوچکی نژاد نماینده رشت در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی باید در آینده ی نزدیک فکری به حال خود کند و سرزمین های اشغالی را ترک نماید و در بین کشورهای اروپایی جایی برای خود دست و پا کند. این قطعاً تحقق پیدا می کند.

پس از پیروزی مردم غزه و شکست رژیم کودک کش اسرائیل، موجی از شادی و خوشحالی سراسر باریکه غزه را فرا گرفته است.

با وجود این که هنوز ۲۴ ساعت از اعلام این پیروزی نگذشته ، تبعات پیدا و پنهان این پیروزی از سوی کارشناسان و مسئولین مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است.

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص پیام پیروزی مردم غزه برای منطقه و جهان اسلام گفت: مقاومت مردم غزه به عنوان نماد مبارزه در خاورمیانه، قابل تقدیر است.

وی پیروزی حزب الله بر اسرائیل در جنگ ۳۳ روزه را افتخاری برای شیعیان و مبارزین لبنان دانست و افزود: پیروزی در جنگ غزه تکمیل کننده جنگ ۳۳ روزه حزب الله لبنان است.

کوچکی نژاد ابراز امیدواری نمود تا با پیروزی رزمندگان مقاومت در غزه، پیروزی مردم سوریه بر تکفیری ها و کمک های ایران برای غلبه دولت عراق در مقابل نیروهای داعش، به زودی جبهه مقاومت بسیار قدرتمند تر از گذشته شود.

نماینده رشت در مجلس افزود: رژیم صهیونیستی باید در آینده ی نزدیک فکری به حال خود کند و سرزمین های اشغالی را ترک نماید و در بین کشورهای اروپایی جایی برای خود دست و پا کند. این قطعاً تحقق پیدا می کند.

این مقام مسئول همچنین ابراز امیدواری نمود تا مردم کرانه باختری به زودی مسلح شده و با اسرائیل جنگیده و کرانه باختری و قدس شریف را از اشغالگران بازپس گیرد.

وی در پایان با بیان این که اسرائیل غاصب به عنوان یک خطر همواره کشورهای مسلمان را تهدید می کند اظهار داشت: ان شا الله با پیروزی مسلمانان، خطر اسرائیل در منطقه از بین خواهد رفت.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه