بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۳-۳:۳۶ ب.ظ
کد خبر : 41551
نسخه چاپی نسخه چاپی
تسریع در عملیات اجرایی احداث موج شکن های مجتمع بندری کاسپین

بازدید امیر دریادار سیاری فرمانده نیروری دریایی ارتش از منطقه آزاد انزلی

رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در بازدید امیر دریادار سیاری از منطقه آزاد انزلی و مجتمع بندری کاسپین اظهار داشت: با انتخاب مشاور جدید و مهندسی ارزش مجتمع بندری کاسپین توانستیم ضمن تسریع در عملیات اجرایی ، هزینه‌های اجرای پروژه را به شدت کاهش دهیم.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از مدیریت روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی امیر دریادار سیاری از بخش‌های مختلف محدوده منطقه آزاد انزلی، فاز تجارت و گردشگری ،کارخانجات شهرک صنعتی ، پروژه های عمرانی منطقه بازدید نموده و طرح‌های توسعه ، مجتمع بندری کاسپین و محدوده الحاقی جدید این منطقه را مورد بررسی قرار دادند.

بازدید از موج شکن‌های شرقی- غربی مجتمع بندری کاسپین(بزرگترین بندر ایران در دریای خزر) و تقاطع غیرهمسطح (بزرگترین تقاطع غیرهمسطح گیلان) ، پروژه های عمرانی و زیرساختی منطقه از برنامه‌های حضور فرمانده نداجا در منطقه آزاد انزلی بوده است.

در جریان این بازدید رضا مسرور مدیرعامل سازمان با ارائه گزارشی از روند اجرای پروژه های عمرانی ، توضیحاتی درخصوص طرح های توسعه منطقه و برنامه های آتی سازمان به منظور تسریع در بهره برداری این پروژه ها ارائه داد.

رضا مسرور، مدیرعامل منطقه آزاد انزلی در جریان بازدید از مجتمع بندری کاسپین اظهار داشت: با انتخاب مشاور جدید و مهندسی ارزش مجتمع بندری کاسپین توانستیم ضمن تسریع در عملیات اجرایی ، هزینه‌های اجرای پروژه را به شدت کاهش دهیم و در حال حاضر پیمانکاران موج شکن‌ها با ابلاغ سازمان در حال اجرای این طرح جدید موج شکن ها هستند و امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم از منابع ملی و اعتبارات داخلی هرچه سریعتر تکمیل این مجتمع بندری را شاهد باشیم.

Untitled-1

وی در خصوص شروع مجدد عملیات عمرانی تقاطع غیرهمسطح گفت:با توجه به اهمیت منطقه آزاد انزلی در توسعه ترانزیت بین المللی شمال کشور ، این پروژه که حلقه اتصال راه آهن _قزوین _رشت _انزلی و بزرگراهبین المللی به مجتمع بندری کاسپین است و در گذشته احداث آن متوقف شده بود با برنامه ریزی مجدد دوباره شروع به کار کرد و مقرر شد با شروع مجدد عملیات عمرانی تا پایان سال عرشه پل به بهره برداری برسد.

امیر سیاری هم چنین از محدوده فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی و گروه کارخانجات سرزمین شاد تولید کننده و کارآفرین برتر کشور در صادرات پوشاک بازدید و در ادامه با حضور در طرح ساحلی، با امکانات گردشگری جدید ایجاد شده و تسهیلات ارائه شده از سوی این منطقه به مسافران آشنا گردید

در جریان این بازدید فرمانده منطقه چهارم دریایی ، معاونین و مدیران سازمان ، پیمانکاران و مشاورین پروژه های عمرانی سازمان نیز حضور داشتند.

 

 

 

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه