بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۳-۱۱:۲۵ ق.ظ
کد خبر : 41506
نسخه چاپی نسخه چاپی
گرفتاری فتنه‌گران در غزه

توقع بیجا از بزرگترین سرمایه‌های اسراییل در ایران ممنوع!

فرمانپذیری این جماعت از روسیاهان تل آویو و واشنگتن به جایی رسید که سران اسراییلی رسما به دفاع از آنان پرداخته و سخنان جالبی را مطرح کردند که البته به عنوان لکه ننگ اصلاح طلبان نزدیک به فتنه در تاریخ ماند.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از خیبرآنلاین، این مساله موجب اعتراض سایر رسانه ها شده و حتی در بخش های خبری سیما نیز نسبت به این روزنامه های زنجیره ای و اجاره ای واکنش نشان دادند.

اما آنچه که در این میان حایز اهمیت است، توجه با سابقه سرسپردگی برخی از اصلاح طلبان نزدیک به جریان فتنه به استکبار به رهبری آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

امت انقلابی ایران اسلامی به خوبی اتفاقات عبرت آموز فتنه ۸۸ را در آرشیو ذهن خود دارند که چگونه شعار کف خیابان فتنه گران ابتدا در سایت وزارت خارجه اسراییل اعلام می شد و سپس به سرعت همان شعار اجتماعات غیرقانونی اغتشاشگران در تهران شنیده می شد.

چند روز قبل از یوم القدس سال ۸۸، سران صهیونیستی پیشنهاد دادند که در این روز ضداسراییلی، فتنه گران قرار است با شعار “نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران” به خیابان بیایند و دقیقا همین مساله با چاشنی روزه خوری علنی و هتک حرمت آشکارا به یکی از واجبات اسلام از سوی جماعت اغتشاشگر تحت لوای سران فتنه(خاتمی و موسوی و کروبی) در حاشیه راهپیمایی مردم تهران شنیده شد.

فرمانپذیری این جماعت از روسیاهان تل آویو و واشنگتن به جایی رسید که سران اسراییلی رسما به دفاع از آنان پرداخته و سخنان جالبی را مطرح کردند که البته به عنوان لکه ننگ اصلاح طلبان نزدیک به فتنه در تاریخ ماند.

نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت: “اصلاح‌طلبان بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند“.

شیمون پرز، رئیس‌جمهور این رژیم جعلی نیز بیان کرد: “اصلاح‌طلبان به نمایندگی از اسرائیل با رژیم اسلامی ایران می‌جنگند“.

با توجه به شعار سر داده شده در آن روز و سخنان اینچنینی سران صهیونیستی، از رسانه های وابسته به این جریان چه توقعی از آنها هست؟

هرچند برخی از اصلاح طلبان مانند هادی خامنه ای این روزها می کوشند تا با وارونه جلوه دادن حقایق، آن اتفاقات شوم را از اذهان پاک کنند اما سیاهی رفتار ننگین بخشی از اصلاح طلبان در فتنه ۸۸ در حمایت از اشغالگران اسراییلی آنقدر پررنگ هست که به این دست و پا زدن ها کمرنگ نخواهد شد؛ رفتاری که طی همین دوسه روز اخیر در روزنامه های وابسته به آنان نیز مشاهده شد.

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه