تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۳-۱:۰۰ ب.ظ
کد خبر : 40569
نسخه چاپی نسخه چاپی
قدیری ابیانه:

ملاک انتصاب در وزارت علوم مشارکت در هر دو فتنه ۷۸ و ۸۸ است

سفیر سابق ایران در مکزیک، گواتمالا و استرالیا گفت: ملاک انتخاب و انتصاب مسئولان در وزارت علوم، مشارکت در هر دو فتنه ۷۸ و ۸۸ است و آن‌ها به بهانه شعار اعتدال در صدد حذف نیروهای مومن و فادار به نظام هستند.

به گزارش ۸دی نیوز، محمد حسین قدیری ابیانه در گفتگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در کرمان، در رابطه با برخی انتصابات در وزارت علوم گفت: ریشه‌های فتنه سال ۷۸ و ۸۸ در حال حاضر فعال است و  به نظر می رسد که مسئولان فعلی وزارت علوم با نوع انتصاباتشان به دنبال زمینه سازی برای بروز مسائلی همانند سال ۷۸ در دانشگاه ها هستند.
وی افزود: متاسفانه ملاک انتخاب و انتصاب مسئولان در وزارت علوم مشارکت در هر دو فتنه ۷۸ و ۸۸ است و آنها به بهانه شعار اعتدال در صدد حذف نیروهای مومن و فادار به نظام هستند.
استاد دانشگاه و فعال سیاسی به فرمایشات اخیر رهبری پیرامون شعار اعتدال اشاره کرد و گفت: مصداق فرمایشات ایشان عملکرد مسئول وزارت علوم است که عمدا دست به چنین کاری می زنند.
قدیری ابیانه تصریح کرد: وزارت علوم، آموزش و پرورش و وزارت ورزش و جوانان از وزارتخانه هایی هستند که متاسفانه در اقدامی مشکوک برای انتصاب افرادی با هویت فتنه گری تلاش می کنند.
وی تاکید کرد: همگان باید مراقب این فتنه ها باشند و مجلس شورای اسلامی باید نقش و وظیفه خود خویش را در این رابطه ایفا کند.

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه