تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۳-۸:۲۷ ب.ظ
کد خبر : 39266
نسخه چاپی نسخه چاپی
مدیرکل ارشاد گیلان خبر داد:

تالار مرکزی رشت امسال افتتاح می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تصریح بر اینکه نیاز نیست که ما درشق والقمر کنیم ما باید داشته های خود را حفظ و از آنها درست استفاده کنیمو بیان کرد:مدیرت این حوزه باید تمام قطعات پازل را ببیند و مطابق آن سیاست گذاری کند.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی ۸ دی نیوز،فیروز فاضلی ظهر امروز در دیدار چهره به چهره با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان رشت با تاکید بر اینکه بودجه ای های که برای بخش های مختلف هنری در نظر می گیریم براساس برنامه ششم تنظیم می شود گفت:دعواهایی که در بخش های هنری در استان مشاهده می شود مربط به افراد غیر از اهالی هنر است.

وی  با تاکید بر اینکه همدلی و همراهی مردم و بی ریا بودن مسئولان رمز گره گشایی از مشکلات است خاطرنشان کرد: تجاری سازی هنر در استان مدنظر ماست.

وی با اشاره به آسیب شناسی های انجام شده در حوزه هنر توسط معاونت های ادراه کل ارشاد و اسلامی گیلان افزود:جامعه و فرهنگ و هنری ما به این حوزه به صورت یک پازل نگاه نمی کند.

IMG_5793

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تصریح بر اینکه نیاز نیست که ما درشق والقمر کنیم ما باید داشته های خود را حفظ و از آنها درست استفاده کنیمو بیان کرد:مدیرت این حوزه باید تمام قطعات پازل را ببیند و مطابق آن سیاست گذاری کند.

وی با اشاره به آمایش فرهنگی استان تصریح کرد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به راه اندازی مجله فرهنگ استان افزود: در این مجله با اهل فکر و مشاهیر استان  مصاحبه و جلسه گذاشته می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان  از آغاز به کار شورای سیاست گذاری و راهبری هنرهای هفت گانه در استان خبرداد و افزود: باید برای همه حوزه های هنر تکفیک شده و عادلانه کار کند.

IMG_5783

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تاکید بر اینکه مطابق امکانات و نیازهای استان باید برنامه ریزی فرهنگی و هنری صورت گیرددر ادامه از در نظر گرفتن  بودجه مضاعف برای تالار مرکزی رشت خبرداد و تصریح کرد: این تالار مرکزی امسال به بهره برداری می رسد.

وی با اعلام این خبر که لینک شناسایی  و شناسنامه ار کردن اصحاب فرهنگ و هنر گیلان در سایت ادراه کل فعال است و قابل به روز رسانی اطلاعات است خاطرنشان کرد:اسیب شناسی در حوزه های فرهنگی و هنری باید مورد توجه همگان باشد.

 

IMG_5766

 

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه