بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۳-۱۲:۳۹ ب.ظ
کد خبر : 35873
نسخه چاپی نسخه چاپی
سخنگوی شورای شهر رشت:

اعضای شورای شهر رشت از داشتن دفتر کار محروم هستند

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت گفت: اکثریت اعضای شورای شهر رشت بعد از گذشت ۹ ماه‌ هنوز از داشتن دفتر کار در عمارت شورا محروم هستند.

فاطمه شیرزاد در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تبریک روز پاسدار و روز جانباز افزود: در چهل و هشتمین جلسه فوق‌العاده شورای اسلامی شهر رشت بر این مسئله تأکید و از رئیس شورا تقاضا شد که هر چه سریع‌تر نسبت به رفع این مشکل اقدام کند.

وی با بیان اینکه رئیس شورا قول داده‌اند که در آینده‌ای نزدیک برای رفع این مسئله اقدامی اساسی صورت گیرد، اظهار داشت: شایسته بود که جایگاه هیئت‌رئیسه در صحن جدید شورا به صورت کامل دیده می‌شد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با تأکید بر اینکه ثبت رأی اعضا باید الکترونیکی شود، ادامه داد: علاوه بر این در آخرین جلسه فوق‌العاده‌ صحن شورا اجرای این طرح به عنوان گامی مؤثر در تکمیل اتوماسیون اداری در نظر گرفته شد.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه نسبت به ضعف در اطلاع‌رسانی به موقع روابط عمومی به اعضای شورا نظراتی بیان شد، گفت: اطلاع‌رسانی ناقص به اعضای شورا در مورد جلسات مشکلاتی را برای حضور به موقع آنها ایجاد کرده است.

شیرزاد با بیان اینکه در جلسه اخیر شورا دستورالعمل نحوه هزینه کرد اعتبارات ماده ۱۷ بودجه شهرداری رشت بررسی شد، افزود: در این اساس دستور مورد نظر پس از بررسی در کمیسیون برنامه و بودجه به تصویب رسید.

وی اظهار داشت: علاوه‌بر این طرح واگذاری پنج دستگاه اتوبوس و هفت دستگاه میدی باس به بخش خصوصی نتوانست رأی اکثریت اعضا را به خود اختصاص دهد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: در این جلسه رئیس شورا خواستار همکاری مسئولان در ساماندهی دستفروشان و سدمعبر آنها به ویژه در محله سلیمان داراب  شد.

 وی با بیان اینکه در جلسه موردنظر کاررگر نیا، موسوی روزان به همراه اینجانب به عنوان ناطق نظرات خود را در مورد مسائل مختلف بیان کردند، گفت: در چهل و هشتمین جلسه شوراها درخواست کردم که مشاور طرح مطالعات دو رودخانه اصلی شهر و پیمانکاران طرح جمع آوری روان آب‌های سطحی برای ارائه گزارش عملکرد خود در صحن شورا حضور یابند تا شفاف‌سازی اطلاعات محقق شود.

شیرزاد یادآور شد: علاوه بر این رئیس شورا در پاسخ به سوال موسوی روزان مبنی بر اینکه مشاوران شورا چند نفر هستند و تا چند نفر می تواند افزایش یابد عنوان کرد که پاسخ مورد نظر به صورت مکتوب به اعضای شورا ارائه خواهد شد.

۵ ديدگاه

 1. 02 گفت:

  چرا تو گیلان رسم شده شورا تو امور اجرایی دخالت کنه
  شما ناظر ، مصوب کننده و پشتیبان هستید
  شهردار انتخاب کردید برنامه ازش بخواهید با هم تصویب کنید .ودر طی اجرا نظارت کنید
  چه وضعشه همش مصاحبه و توهین و توقع !!!!!!!
  میخواهید هر کدام از اعضا مثل نماینده مجلس دفتر جدا داشته باشن؟؟؟؟؟؟
  […]

 2. م.فومنی گفت:

  والا هنوز خرابکاری ها و اعمال وقیحانه اعضای شورای شهر از یاد مردم نرفته…بیزحمت بجای انکه تقاضای خدم و حشم بکنید سعی کنید حداقل ظی چند سال سابقه قبلی هارو پاک کنید بعد ادعای دفتر و دستک کنید…مگه جایگاه ندارن اعضای شورای شهر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. مهدی ا.رشت گفت:

  متاسفانه مسیری که شورای شهررشت میرود سهوی یا عمدی بطرف تجمل گرایی واشرافیگری است.

 4. رشتي گفت:

  اقای م٠فومنی إز أسمت مشخص که بچه رشت نسیتی ،پس در مورد رشتیا نظر نده و نمی دونی چیزی إز شورای شهر قبلی که أین طوری تهمتایی که بهشون زدن و تو به زبون مائیر ،شورای قبلی رو مفت سوزوندن ما هرگز فراموش نخو أیهم کرد که چه زحمت ها برأی شهر رشت کشیدن و چه مفت سوختن

 5. گمنام گفت:

  مخاطب رشتی راست میگه ما زحمتهای شورای قبلی رو فراموش نکرده به خصوص حاج محمود مباحی ، که من از وضع زندگیش خبر دارم هر کسم باور نداره میتونم ببرم نشونش بدم

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه