تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۷-۱:۱۶ ب.ظ
کد خبر : 334945
نسخه چاپی نسخه چاپی

توزیع گوشت برای تنظیم بازار گیلان

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: ۱۰۵ تن گوشت قرمز در ۲ هفته گذشته در گیلان توزیع شده است.

به گزارش ۸دی، خانزاده با بیان اینکه ۱۰۵ تن گوشت قرمز در ۲ هفته گذشته در گیلان توزیع شده است،  گفت:۵۰ تن از گوشت‌های توزیع شده گوشت گرم گوسفند و ۵۵ تن دیگر گوشت منجمد گوساله است که در ۸۰ فروشگاه زنجیره‌ای استان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه گوسفند ذبح شده از کشور گرجستان وارد استان شده است، افزود: این گوشت‌ها  ۳۷ و ۵۰۰ تومان در فروشگاه‌ها فروخته می‌شود.

خانزاده ادامه داد: گوشت گوساله منجمد وارداتی هم از تهران خریداری و ۲۹ تا ۳۰ هزار تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان توزیع می‌شود.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان اعلام کرد: ۵۵ تن گوشت منجمد گوساله هم خریداری شده است که در هفته کنونی توزیع خواهد شد.

وی هدف از توزیع گوشت منجمد در استان را تنظیم بازار، ایجاد رقابت سالم بین واحد‌های صنفی و کنترل قیمت‌ها اعلام کرد و گفت: در صورت افزایش قیمت مرغ، مرغ منجمد هم در استان توزیع می‌شود.

خانزاده با اشاره به اینکه در زمینه تامین و توزیع کالا‌های اساسی هیچ مشکلی در گیلان وجود ندارد از شهروندان خواست تخلفات صنفی را به شماره تلفن ۱۲۴ اطلاع دهند.


منبع : ایسنا
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه