تاریخ انتشار : ۱ خرداد ۱۳۹۷-۸:۱۲ ق.ظ
کد خبر : 300007
نسخه چاپی نسخه چاپی

دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی متمرکز می‌شوند

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از راه‌اندازی پردیس جدید این دانشگاه در سال تحصیلی آینده خبرداد و گفت: با راه‌اندازی این پردیس دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی متمرکز می‌شوند

به گزارش ۸دی، دکتر امیرمحسن ضیایی با اشاره به برنامه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای توسعه رشته‌ها و میان رشته‌ای‌های جدید اظهار کرد: برای توسعه رشته و مقطع در این دانشگاه برنامه هوشمندی را تنظیم کرده‌ایم تا بر اساس آن دانشگاه بداند در ۵ سال آینده کجا می‌خواهد برود و چه رشته‌هایی را توسعه دهد.

وی با اشاره به پیگیری توسعه هوشمند در آینده توسط معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تاکید کرد: برنامه آینده دانشگاه برای توسعه رشته‌ها این است که رشته‌ها و مقاطعی که در آن مزیت داریم یا کشور به آن نیاز دارد را توسعه دهیم و به ازاء آن پذیرش دانشجو در رشته‌های کم طرفدار را متوقف کنیم چرا که با توجه به منابع محدود و وضعیت موجود در حال حاضر توسعه همه جانبه به هیچ وجه در دستور کار دانشگاه نیست.

ضیایی از راه اندازی پردیس جدید دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در آینده نزدیک خبرداد و افزود: امیدواریم با تحویل زمین جدید دانشگاه که در دو تا سه ماه آینده انجام می‌شود تمام دانشکده‌های این دانشگاه که در شهر تهران پراکنده است در این پردیس جدید متمرکز شوند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به اینکه مکان پردیس جدید بعدا اعلام خواهد شد، گفت: اکنون در حال انجام مذاکرات برای تحویل زمین هستیم و امیدواریم تا سال تحصیلی آینده بتوانیم بسیاری از دانشکده‌ها را از این وضعیت پراکندگی نجات دهیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مکان این پردیس از محل پردیس قبلی دور نیست و به احتمال زیاد دانشکده‌های دارو سازی، دندان پزشکی و پزشکی در مکان فعلی خود می‌مانند و بقیه دانشگاه‌ها به پردیس جدید منتقل خواهند شد.


منبع : ایسنا
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه